Viskas, ką Jums reikia žinoti prieš įsigyjant žoliapjovę

zoliapjoveKiekvienas geras sodininkas gali pasidžiaugt, kad savo namuose turi įrangą, kuri padeda tinkamai prižiūrėti aplinką. Žoliapjovės, mini krūmų kirtikliai ir traktoriukai – tai įranga, kuri reikalinga siekiant, kad darbai ne tik būtų atlikti, tačiau taip pat ir būtų kokybiškai atlikti, o gal dar ir greitai. Jeigu jums reikalinga nauja žoliapjovė – teks skirti laiko jos paieškoms. Juk jau geriau skirti kiek daugiau pinigų ir laiko, kad gautas rezultatas tikrai būtų toks, koks Jums labiausiai tinka. O kad paieškos būtų paprastesnės – padėsime pasirinkti nurodydami konkrečius kriterijus.

Kuo veikia?

Pirmiausia reikia pagalvoti, kokios energijos Jūsų žoliapjovė turėtų reikalauti. Šis aspektas remiasi į tai, kaip atrodo Jūsų sodas. Jeigu jame yra labai daug krūmų – tokiu atveju prie įrangos prijungtas laikas labai trukdys atlikti įprastus darbus. Tokiu atveju puikiai tik benzininė. Elektrinė, šiuo atveju, nėra labai geras pasirinkimas.

Kokio dydžio?

Žoliapjovės dydis lemia laiką per kurį bus sutvarkyta pieva. Žinoma, kuo plotas yra didesnis – tuo platesnis prietaisas yra geresnis pasirinkimas, kadangi jis vieno pjovimo metu paprasčiausiai nupjauna kur kas daugiau. Žinoma, jeigu ji yra didesnė – tuo pačiu ir svoris didesnis, tad toli gražu ne visiems sėkmingai pavyks ją valdyti. Pagalvokite, ar Jums nesukels problemų tai, kad įranga gali sverti net iki 10-ies kg ir daugiau.

Kur dedasi žolė?

Žmonės labai mėgsta tokias žoliapjoves, kurios kartu su savimi renka žolę. Ne tik todėl, kad paskui nereikia jos grėbti, tačiau taip pat ir dėlto, kad tai labai puiki trąša, kuria iškart galima tręšti augalus. Pavyzdžiui, vestuvių pasiruošimai apima žolės sutvarkymą. Jeigu ji liks gulėti ant žemės arba bus negražiai sugrėbta – jaunoji tikrai nebus patenkinta. O ar galite įsivaizduoti ką nors labiau gąsdinančios negu piktą nuotaką.

Įrangos gamintojas

Renkantis tiekėją reikia nepamiršti, kad jis tik parduoda įrangą, kurią kažkas kitas jau pagamino. Taigi labai svarbus kriterijus yra gamintojas. Plačiau apie juos galima pasiskaityti internete. Pasidomėkite ne tik vertybėmis, kurios gali padėti susidaryti preliminarią nuomonę apie gamintoją, tačiau tuo pačiu ir komentarų, kuriuos palieka žmonės įsigiję vieno arba kito gamintojo įrangą. Dažniausiai tokie komentarai dažniausiai ir padeda susidaryti aiškiausią nuomonę dėl pasirinkimo. Aišku, visais komentarais tikėti neverta, tačiau tam tikra prasme tai gali būti puikus postūmis pasirinkimo link.

Asmeniniai poreikiai

Galiausiai, pats svarbiausias kriterijus kuriam reikia skirti daugiausia laiko svarstymams – jūsų individualūs poreikiai. Kiekvienas žmogus žino, kam įrangos jam reikia, kaip dažnai planuoja naudoti ir panašiai. Konsultacija su pardavimu vadybininku, kuris įvertinę jūsų poreikius pasiūlys labiausiai tinkamas galimybes – geras pasirinkimas. Net jeigu ir pats tiksliai nežinote ko jums reikia – žingsnis po žingsnio tikrai pavyks atrasti geriausią pasirinkimą.

**

Siekiant, kad sodo darbai būtų atlikti greitai ir kokybiškai – svarbu turėti įrangą, kuri garantuoja, kad darbai bus įgyvendinti. Palengvinkite savo gyvenimą su žoliapjove, kuri kai kuriems sodininkams tampa tarsi antra žmona.