Vestuvinės suknelės

vestuvines suknelesJūsų vestuvių plane liko tik diena, kai teks matuotis vestuvines sukneles? Ruošiatės vieną jų pirkti? Ne tik Lietuvoje, bet ir užsienio valstybėse darosi įprasta šį garderobą nuomotis, nes toks pirkinys visgi yra gana nepigus, o taip pat tenka daug laiko skirti ir tokios suknelės priežiūrai. Jeigu ir jūs ieškote būdų sumažinti vestuvių išlaidas, siūlytume pradėti galvoti būtent nuo garderobo – nuomos kainos yra mažesnės, todėl suprantama, kad pasirinkus tokį variantą, jūs galėsite likusius pinigus skirti kitų paslaugų užsakymui.

Vestuvines sukneles reikia tausoti, todėl kalbant apie pirkimą, verta pastebėti, kad dauguma būsimų nuotakų šį garderobą perka gerokai iš anksto. Tokie „pirkiniai“ sukelia nemažai rūpesčių. Kaip minėjome pradžioje, tokias pirktas sukneles reikia tausoti ir čia kalbame ne tik apie laikotarpį po šventės, bet ir būtent prieš vestuves atsiras daug vargo.

Vis dėlto jums teks nemažai laiko skirti suknelės priežiūrai nes ją perkant iš anksto, teks rūpintis, kad niekas jos nepasiektų, o ypač vaikai. Juk nenorėtumėte, kad mažųjų neklaužadų dėka tektų šį garderobą keisti kitu? Priežiūra prieš vestuves yra labai svarbi, tad kalbant toliau, teks prižiūrėti ne tik nusipirktą suknelę, bet ir save.

Taip, ne visos būsimos nuotakos pagalvoja apie tinkamą laiką pirkimui. Paprasčiausiai, ne viena moteris suknelę perka prieš kelis mėnesius, nes juk aišku, kad nesinorės susilaukti paskutinės minutės. Pagalvokite kiek visko gali nutikti per tuos kelis mėnesius… Viena dažniausiai pasitaikančių problemų – svorio augimas. Dažai vestuvių planavimas sukelia stresą, o tai neretai pakiša koją laikantis mitybos plano. Aiškiau tariant, ar nepagalvojote, kad per tuos kelis mėnesius galite priaugti nereikalingų kilogramų? Juk papildomas svoris bus didžiausia problema – suknelė jums nebetiks, todėl turėsite ją pirkti naują. Dabar jau suprantate kiek pinigų būsite išmetę į balą?

Vienintelis ir bene geriausias sprendimas yra – nuoma. Sukneles specializuotuose salonuose galite rezervuoti. Tiesiog, sumokėdami reikalaujama sumą, išsinuomojate suknelę konkrečiai dienai. Ji bus salone visą tą laiką, o jeigu atsitiks kažkokių keblumų, tiesiog ją galėsite pakeisti kita. Ja nereikės visą laiką rūpintis. Tiesiog būtinai pagalvokite apie šią galimybę.