Svajingos atostogos Tenerifėje

atostogos tenerifėjeTenerifė – tai sala, kurioje net ir trumpos atostogos tampa nepamirštamomis. Svajinga vieta kviečia atsipalaiduoti bei pasimėgauti gamtos teikiamais malonumais, karšta saule, nuostabia virtuve ir pozityvia nuotaika. Ši vulkaninė sala kasmet pritraukia vis daugiau ir daugiau turistų. O kaip gi kitaip? Čia siūloma per 350 viešbučių, beveik 4600 kavinių, barų ir restoranų kartu sudėjus, bei net 400 vietų, kurios gali pasiūlyti įvairias pramogas, tad nuobodžiau čia – tiesiog nebus kada.

Ramybės ištroškusiems, tačiau karštos saulės ir žydros jūros bangų neatsisakantiems Tenerifė gali pasiūlyti ir ramų poilsį viešbučiuose, primenančius Spa rezidencijas. Baseinai vidiniame kieme, skaniausi patiekalai ir gėrimai, masažai, pirtys ir dar daug kitų lepinančių malonumų. Tačiau Tenerifėje atostogos gali būti ne tik raminančios ir atpalaiduojančios, bet ir kupinos nuotykių, pažinimo ir susižavėjimo. Neįmanoma “neįsivelti” į karnavalų, fiestų bei muzikos sūkurį. Tai nepaprasta Ispanijos vieta kerinti viskuo, pradedant savo grožiu, kultūra ir baigiant neapsakomai malonia atmosfera.

Pigūs skrydžiai į Tenerifę yra ne kas kitą kaip nuostabi proga pasinerti į egzotikos pasaulį, kadangi atostogos ir šėlsmas čia niekada nesibaigia. Ši, didžiausia iš septynių Kanarų salų, spalvinga vieta, vasara orą įkaitina net iki 35 laipsnių, o žiemą iki 21 laipsnio, tad saulė čia šviečia be paliovos. Skaidrų Tenerifės dangų labai retai užtemdo lietaus debesys. Per metus sala sulaukia apie 5 milijonus lankytojų ir nuostabus oras nėra vienintelė to priežastis. Poilsį ar vakarėlių šėlsmą čia atras kiekvienas – tie kas keliauja su šeima ar artimaisiais, romantiškos poros, nuotykių ištroškusių draugų kompanija ar net tie, kurie mėgsta keliauti vieni. Pigūs skrydžiai į Tenerifę nėra mitas. Įvairios oro linijos neretai pasiūlo pigius paskutinės minutės bilietus, taip pat juos galima rasti ir planuojant keliones iš anksto bei šaltuoju metų laiku.

Palmės, jūra, smėlis, šypsenos ir nuotykiai… Ech, viskas taip vilioja. Gana varvinti seilę ! Sala laukia tavęs, o pigūs skrydžiai į Tenerifę jau ranka pasiekiami. Keli mygtukai ir netrukus keliausime ten, kur vasara ir nuotykiai niekada nesibaigia.