Sukčiai gal jus apgauti ir nesuteikti jokios paskolos

saugi paskolaDabar saugi paskola reiškia, kad skolintis klientai gali be didelių palūkanų ir jokių užslėptų mokesčių. Bet, vis dėlto pasitaiko tokių asmenų, kurie, tikėdamiesi gauti išskirtines sąlygas, kreipiasi į neaiškius asmenis dėl finansavimo. Įdomiausia tai, kad tokie privatūs skolintojai dažnai pasirodo esantys sukčiai, kurie bando išvilioti pinigus. Jeigu norėsite išvengti tokių sukčių, jums pirmiau siūlytume atidžiai pasidomėti saugumu. Net ir bandant gauti kreditą jūs galite būti apgauti įvairiausių aferistų. Tam, kad netektų su jais susitikti, jums siūlytume rinktis tuos kreditorius, kurie matomi viešajame vartojimo kredito teikėjų sąraše. Būtent ten esantys paskolų teikėjai gali garantuoti saugumą.

Vis dėlto, jeigu galvojate, kad privatūs asmenys jums paskolintų pinigų geriausiomis sąlygomis, tai būtinai turėtumėte pasidomėti galimomis apgavystėmis, jog spėtumėte užbėgti įvykiams už akių. Yra net keli būdai, kuriuos pasitelkia sukčiai, norėdami išvilioti net ir mažas pinigų sumas. Vienas iš pagrindinių yra tas, kad tokie sukčiai dažnai prašo mokesčio, kuris yra reikalaujamas neva už kredito paraiškos nagrinėjimą. Tas mokestis gali būti nuo kelių eurų iki kelių šimtų. Jeigu toks kreditorius prašo jūsų, jog pervestumėte minėtą sumą, tai jokiu būdu nieko neveskite, nes tiesiog tų pinigų nebeatgausite ir tuo pačiu kredito tikrai niekas jums nesuteiks. Tokių didelių paraiškos patvirtinimo mokesčių nereikalauja niekas. Tas mokestis įprastai yra tik vienas centas.

Jeigu kreditorius reikalauja kažkokios pirmosios įmokos, kuri yra ganėtinai didelė, tai vėlgi – turite bėgti nuo tokios sukčiaus. Jis pasisavins jūsų pinigus. Jokia vartojimo kredito bendrovė neprašo tokių nesąmoningų pirmų įmokų. Jūs patys turite suprasti, kad tokios pirmos įmokos yra taikomos tik bankuose ar unijose, kuomet yra kreipiamasi dėl būsto paskolos. Tai net nėra įmoka, bankuose tai vadinama pradiniu įnašu.

Jūs gauti paskolą galite saugiai, bet tam jums reikia rinktis tik patikimas vieta, kurios jau yra išbandytos kitų asmenų. Pačios populiariausios kreditų bendrovės siūlo geras skolinimosi sąlygas, todėl neturėtumėte gaišti laiko su tokiais privačiais asmenimis, kurie pinigus skolina net nelegaliai.