Su mozaika galite papuošti bet ką

mozaikaGalvojate kuo galėtumėte papuošti kažkokią dėžutę? Galbūt norite puošti sieną, paveikslą ar kitą paviršių? Dekupažu užsiimantys žmonės visada akcentuoja, kad su mozaika galima išgauti įvairius gražius raštus, kuriais papuošti galima bet ką. Mozaikos plyteles siūlytume pirkti internetu, nes jos ten pigiausios, tuo labiau – siūlomos bene didžiausiu asortimentu. Šios plytelės yra naudojamos daugelyje sričių, nes puošti galima praktiškai visus paviršius. Jų naudojimas yra paprastas – įsigyjate jų reikiamą kiekį, o taip pat naudojate ir specialius klijus. Jūs puošti galite tiek mediena, tik stiklu, tiek metalu dengtus paviršius – šios mozaikos plytelės yra pritaikomos beveik visur.

Mozaiką naudoti reikėtų atsižvelgiant į puošiamo paviršiaus dydį ar plotą. Tai reiškia, kad mozaikos plytelės turi būti pasirenkamos proporcingai. Jeigu ketinate puošti medinę dėžutę, faktas, kad didelės mozaikos plytelės jums bus netinkamos – jokios mozaikos bei raštų išgauti nepavyks. Būtent todėl turėtumėte dairytis internete, nes minėtos parduotuvės siūlo jas įvairiausių dydžių bei įvairiausiais kiekiais. Jūs galite šias mozaikas rinktis pagal dydį bei kiekį – galite rinktis ir po kelias dešimtis pakuotėje, galite rinktis ir po kelis šimtus.

Dekupažo parduotuvėse šios mozaikos yra parduodamos itin dideliu asortimentu – galite rasti ir specialių spalvų, galite rasti ir bespalvių. Tai reiškia, kad pakuotėse dažniausiai yra nurodomi kiekiai. Juose pabrėžiama kiek ir kokių mozaikos plytelių yra vienos spalvos, kiek – kitos. Kartais jos būna vienos spalvos, jog paskui pirkėjas galėtų jas nudažyti jam norimu stiliumi. Taip, perkant bespalves mozaikos plyteles, jūs galite iškart įsigyti ir specialių dažų, kuriais jas patys dažysite. Mozaikos plytelės yra siūlomos ir pagal medžiagos tipą – jų yra medinių bei keramikinių, taip pat galite rasti ir kamštinės medžiagos ar kažkokios kitos – tiesiog turite apsidairyti visose tokio tipo el. parduotuvėse, nes kiekviena jų siūlo skirtingą asortimentą.

Kalbant apie mozaikos plytelių dažymą, būtina pabrėžti, kad visada reikia pirkti ir specialius dažus. Matote, viskas priklauso nuo jų medžiagos – keramikinių plytelių jūs vandeniniais dažnais nenudažysite, gali prireikti akrilinių. Tiesiog pasidomėkite tuo ką perkate.