Sodybos nuoma vasaros metu

sodybos nuomaLietuvoje jau seniai kalbama, kad atostogos pajūryje jau nebėra tokios malonios kaip anksčiau, tuo labiau – kaina tikrai gąsdina ne vieną poilsiautoją. Dabar bene patraukliausias variantas atostogoms – sodybos nuoma. Tai yra iš tiesų vienas geriausių pasirinkimų, kokiu gali pasigirti kaimo turizmo sodybos. Ne, nekalbame apie standartines gyvenamas sodybas – tai yra erdvūs ir jaukūs poilsio kompleksai, kurie skirti tiek poilsiaujantiems, tiek ir švenčiantiems. Dabar kaimo turizmo sritis kaip reikiant plečiasi, todėl kiekviename Lietuvos regione galite matyti daug pasiūlymų. Atostogoms ir jums siūlytume rinktis būtent tokias vietas – tai bus ir maloniau, ir pigiau nei pasirenkant poilsį prie jūros.

Lyginant atostogas pajūryje ir kaimo turizmo sodyboje, galime išskirti turbūt tik kainą. Sodybos nuoma bus kur kas pigesnis variantas tiek pavieniams asmenims, tiek žmonių grupėms, tiek ir šeimoms. Matote, dabar sodybos siūlo nakvynę, pramogas prie vandens, lauko žaidimus ir visus kitus patogumus, kurie leis pamiršti įgrisusią rutiną. Kainos atžvilgius sodybą rinktis būtų daug naudingiau, nes čia didelių išlaidų nepatirs niekas. Negalvokite, kad sodybose jūs galėsite pasimėgauti tik ežerais ar upėmis – čia rasite dar daugiau atrakcijų.

Kaimo turizmo sodybos siūlo daug pramogų, kurios neretai įskaičiuojamos į nuomos kainas. Nepamirškite, kad jūs galite nuomotis tik kelis numerius arba galite nuomotis ir visą sodybą. Visą sodybą dažniausiai renkasi kažką švenčiantys, kuomet susirenka daug žmonių. Didžiausios sodybos yra tarsi viešbučiai – jie siūlo apgyvendinamuosius numerius su visais patogumais. Kaina gali būti skaičiuojama už parą arba naktį.

Grįžtant prie pramogų, neturėtumėte galvoti, kad jūs galėsite tik paplaukioti ežere ar upėje, kuri bus šalia pasirinktos sodybos. Jums gali būti pasiūlyta pasimėgauti vandenlenčių sportu bei kitomis ekstremaliomis pramogomis. Taip pat galite pasiplaukioti baidarėmis, pasinaudoti įvairiais vandens atrakcionais ir t.t. Kalbant apie kitas pramogas, net ir aktyvaus laisvalaikio planavimui tai būtų geras pasirinkimas, nes sodybos neretai siūlo pasivažinėjimą dviračiai, laipiojimo konstrukcijas, sporto aikšteles ir visą kitą, tuo labiau, kad visai šalia dažniausiai yra puikus gamtos lopinėlis. Tiesiog turite ieškoti geriausios sodybos, o jų tikrai Lietuvoje rasti nėra sunku.