Skolų išieškojimas

skolu isieskojimasPergyvenate dėl paskolintų pinigų? Norite juos atgauti bet kokia kaina? Tokiu atveju Skolu isieskojimas galimas keliais atvejais. Pirmiausia, jums reikėtų gerai pasidomėti galiojančia tvarka, nes įprasta, kad nemažai žmonių daro didžiulę klaidą tiesiog laukdami kas bus toliau – jeigu savo skolos nereikalausite taip kaip priklauso, tai didėja tikimybė, kad jos apskritai neatgausite net jeigu pasitelksite ir visus galimus teisinius sprendimus. Siūlytume pasidomėti profesionalų paslaugomis, nes šie tikrai žinos kaip viską atlikti tinkamai. Skolų išieškojimo procedūrų yra ne viena, tačiau pažymima – kiekvienai situacijai yra taikomos skirtingos priemonės.

Jeigu norite skolą atgauti be jokio teismo įsikišimo, tai jums būtų neprošal pasinaudoti teisininkų paslaugomis. Trumpai tariant, jie gali pabandyti skolą išieškoti ikiteisminiu būdu. Tokie išieškotojai dažniausiai pasitelkia prevencines priemones, kurios neretai yra labai veiksmingos. Tikriausiai galvojate kokios tos priemonės? Viskas priklauso nuo to kas jūsų skolininkas – įmonė ar paprastas žmogus. Jeigu tai įmonė, tai skolų ieškotojai pasitelks viešinimo būdą t.y. jie skelbs apie prasiskolinusią įmonę viešai, nes įstatymai leidžia tai daryti. Pastebima, kad po tokių viešinimų, nemaža dalis įmonių vadovų nori geruoju gražinti skolas, nes būtent tokiu atveju jiems pavyktų atgauti pasitikėjimą, kuris reikalingas klientams išlaikyti.

Žinoma, su paprastais žmonėmis viskas yra kiek kitaip – jų asmeninės informacijos viešinti negalima, tačiau pastebima, kad yra ir kitų būdų. Pavyzdžiui, skolų išniekojimo bendrovės gali atvykti ir skolininko darbovietę ir čia pabrėžiame, kad jie save išskiria t.y. parodo kas jie tokie yra. Trumpai tariant, jie atvyksta automobiliu, kuris turi tam tikrus užrašus, kurie identifikuoja kuo yra užsiimama. Dažniausiai tai būna logotipas su užrašu „skolų išieškojimas“ ir taip pat reikėtų atkreipti dėmesį į garderobą – jie apsirengę įmonę reprezentuojančiais drabužiais, kurie vėl gi – parodo kas jie tokie yra. Dabar klausimas – ar jie viešai skelbia, kad kažkuris asmuo yra prasiskolinęs? Žinoma, kad ne, tačiau visi supranta būtent iš įvaizdžio, o tada jau darbovietėje lieka paklausinėti kur galima rasti tam tikrą asmenį ir t.t. – tai yra viena iš pagrindinių prevencinių priemonių, kuri padeda atgauti skolas.