Siuntiniai Anglija – Lietuva

siuntiniai lietuva anlijaPradėjote domėtis siuntų gabenimu į kitas šalis? Pastebima, kad vis daugiau lietuvaičių renkasi prekybą internetu būtent iš Anglijos parduotuvių, tačiau ne visi sugeba apsieiti be didesnių išlaidų. Įprasta, kad šioje šalyje gyvenantys artimieji taip pat nelabai domisi visomis taupumo galimybėmis – siuntos yra perduodamos vos ne brangiausius įkainius nustatantiems kurjeriams. Kaip išvengti didelių siuntų gabenimo mokesčių? – būtina rinktis privačius vežėjus, kurie užsiima tiek didesnių siuntinių, tiek ir krovinių gabenimu. Siuntiniai Anglija – Lietuva maršrutu per šiuos tarpininkus yra gabenami kur kas pigiau, o taip pat ir kitais privalumais nėra sudėtinga pasinaudoti, o apie juos ir yra šis straipsnis.

  • Kaina yra viena iš priežasčių kodėl reikėtų rinktis šiuo pervežėjus. Trumpai tariant, maršrutas Lietuva – Anglija – Lietuva yra vienas populiaresnių, nes pastaruoju metu atsiranda vis daugiau bendrovių, kurios veža keleivius bei siuntinius būtent į šią šalį ir iš jos. Kainos atžvilgiu tai yra geriausias pasirinkimas – už didelių apimčių siuntinius, jums neteks mokėti milžiniškų mokesčių, nes šie pervežėjai visus įkainius nustato bene mažiausius. Kas liečia kainą, tai ji nustatoma kaip ir visur – pagal dydį bei svorį, tad jeigu norite apsipirkti už nemažą sumą ar tiesiog artimieji šioje šalyje nori paruošti nemažą krovinį, tai šių pervežėjų paslaugomis pasinaudoti būtų finansiškai naudingiausia.
  • Operatyvumas taip pat yra ne ką mažesnis privalumas. Pastebima, kad nemažai Anglijos parduotuvių internete prekes į šią šalį pristato gana greitai, tačiau jeigu vyksta tarptautinis siuntimas, tai siunta yra ruošiama labai ilgai. Tai reiškia, kad iš šios šalies visus krovinius galite išsiųsti kur kas greičiau. Šių pervežėjų paslaugomis reikėtų pasinaudoti visada, nes tik jie gali pasiūlyti operatyvų darbą už mažiausią kainą.
  • Įvairios nuolaidos bei susitarimai palengvina visą siuntų gabenimo procesą. Pabrėžiame, kad įprastos kurjerių tarnybos dažniausiai reguliuoja siuntos svorį bei išmatavimus ir pasiekus tam tikrą ribą, siuntinys yra papildomai apmokestinamas iš naujo. Su minėtais pervežėjais viskas yra kitaip – jeigu siuntinio svoris yra viršijamas minimaliai, tai jo papildoma kaina yra paskaičiuojama proporcingai, todėl čia jokiu būdu nepermokėsite už siuntinio pervežimą į Lietuvą.