Serviso keltuvai nuosavame garaže

Vis daugiau žmonių iš poreikio arba dėl noro pradeda remontuoti savo automobilius nuosavame garaže. Vieni tam turi sąlygas, kiti dar tik pradeda jas daryti. Kadangi tikrai ne visi turi reikiamą serviso įranga garaže, kad galėtų savo automobilius remontuoti tik tada, kai jie suges. Pilnavertiškam ir patogiam automobilio remontui reikia gan nemažai serviso įrangos, tačiau viskas priklauso nuo poreikių ir nuo patirties. Servisai savo garažuose turi nemažai įrangos, įvairių tipų keltuvai, pneumatinė įranga, staklės, diagnostikos prietaisai ir dar daug kitų.

Tačiau servisai turi didžiulius krūvius ir didelį klientų ratą, kurių automobiliai sugesta dėl įvairių priežasčių, o jūs savo garaže remontuosite tik vieną automobilį ir tik tada, kai jis suges. Todėl servisams ir yra reikalinga pati įvairiausia serviso įranga, kurios galėtų aptarnauti kiekvieno kliento automobilį, su bet kokiu gedimu. Todėl jums tikrai nereikės staklių, žibintų reguliavimo stendų, kondicionierių pildymo stotelių ir dar daugybės kitos įrangos. Įsigykite tokią serviso įrangą, kuri jums tikrai būtų naudinga, tokia įranga būtų: keltuvai, suvirinimo įranga, oro kompresorius su pneumatiniu veržliasūkiu, įrankiai ir jau galite kuo puikiausiai dirbti.keltuvai

Servise naudojami keltuvai yra pačių įvairiausių tipų ir techninių parametrų. Tai gali būti kelių kolonų keltuvai, žirkliniai, cilindriniai, duobiniai, ašies ir dar kitokių tipų. Patys populiariausi servisuose yra dviejų kolonų autokeltuvai, juos turi beveik visi servisai. Kadangi jie yra tikrai patogūs ir visi mechanikai yra įpratę jais naudotis. Kai kurie tokio tipo keltuvai tikrai nebūtų patogus naudojimui dėl vienos svarbios priežasties. Tokių keltuvų aukštis yra apie tris metrus, todėl atsiranda didelis keblumas tokį keltuvą pastatyti asmeniniame garaže ir juo praktiškai naudotis. Kadangi, kai transporto priemonė būtų pakeliama, tai lubų reikėtų dar aukštesnių.

Tačiau yra kitokių tipų keltuvų, kurie gali gelbėti šiose situacijose. Praktiškas pasirinkimas tokioje situacijoje būtų žirklinis keltuvas, kadangi jų keliamas aukštis yra įvairus ir platforma pasistato ant garažo grindinio. Tokio tipo keltuvai gali kelti maksimaliai iki vieno metro ir aukščiau. Tačiau tikrai nebūtina tą pilnai išnaudoti, galima tam tikrus remonto darbus atlikti ir pakėlus automobilį pusę metro nuo garažo grindinio.