Reklama socialiniuose tinkluose ir straipsnių publikavimas tinklaraščiuose ir naujienų portaluose

SEO straipsniai

Jei skaitote šį straipsnį, akivaizdu, kad jums yra aktuali efektyvi reklama, kuri padeda pritraukti daugiau potencialių klientų ir populiarinti jūsų vykdomą veiklą bei prekės ženklą. Žemiau pateiksime glaustą informaciją apie dvi reklamos priemones: reklamą įvairiuose socialiniuose tinkluose ir straipsnių rašymą bei jų publikavimą įvairiuose internetiniuose tinklalapiuose.

Reklama socialiniuose tinkluose: tai labai išpopuliarėjusi reklamos forma. Žinoma, didžiausias vartotojų susidomėjimas buvo pastebimas kartu su pagrindinių socialinių tinklų iškilimu, tačiau bet kuriuo atveju socialiniai tinklai iki šiol turi didžiulę auditoriją, kurią galime labai efektyviai pasitelkti reklamos tikslais. Tai pakankamai tikslinė reklamos priemonė, kurią galima nutaikyti į konkrečią jus dominančią auditoriją. Kita vertus, tai nėra labai pigu ir nepasižymi didele išliekamąja verte.

Straipsnių rašymas į įvairius naujienų portalus: tai dar kitaip vadinami užsakomieji straipsniai, kurie publikuojami internete. Nors užsakomieji straipsniai internetiniuose naujienų portaluose įprastai sulaukia didelio skaitomumo, tai taip pat nėra pigus reklamos pasirinkimas. Įprastai tokių straipsnių kūrimu užsiima viešųjų ryšių agentūros, todėl tokių paslaugų kaina dar labiau išauga.

Straipsnių publikavimas tinklaraščiuose: Lietuvoje tai pakankamai sparčiai populiarėjanti sritis, kuri sulaukia vis didesnio autorių ir skaitytojų susidomėjimo. Tinklaraščiai gali būti orientuoti tik į tam tikrą sritį arba būti pritaikyti pačioms įvairiausioms aktualioms temoms. Tiek vieno, tiek ir kito tipo internetiniai tinklaraščiai sulaukia lankytojų, kurie domisi konkrečiomis jiems aktualiomis temomis. Tačiau būtina suprasti, kad tokie straipsniai nėra skirti tik pritraukti kuo daugiau skaitytojų. Tai taip pat yra ir puiki priemonė gerinant savo internetinio tinklalapio pozicijas paieškos sistemose. Galbūt jau esate girdėję, kad SEO straipsniai gali būti efektyvus būdas sustiprinti jums aktualių raktažodžių pozicijas? Jei taip, tuomet gerai žinote, kad tai nėra brangus pasirinkimas, kuris ne tik atveda naujų lankytojų, tačiau ir didina jūsų verslo žinomumą, gerina tinklalapio pozicijas bei pasižymi didele išliekamąja verte.

Taigi, nors paminėjome tik vos kelias reklamos priemones, neabejojame, kad tai padės susidaryti aiškesnį vaizdą ir pasirinkti tinkamas reklamos priemones. Svarbu būti originaliems ir naudotis tik pačiais efektyviausiais marketingo metodais.