Prezervatyvai, kuriuos galima įsigyti internetu

Prezervatyvai internetu

Nežinau, kaip jums, bet mums tikrai teko girdėti ne vieną sovietinę siaubo istoriją, susijusią su prezervatyvais. Didžiulis deficitas, gražbyliavimas su vaistininke ir dar didesnė gėda, kai vietoj norėtos prekės gaunamas tik nepageidautas moralas. Bet tie laikai baigėsi ir dabar apsisaugojimo priemonių galite įsigyti bene visur – parduotuvėse, degalinėse, spaudos koskiuose ar užsisakyti tiesiog į namus. Prezervatyvai internetupastaruoju metu vis populiarėjantis jų įsigyjimo būdas, kuriam prioritetas teikiamas dėl keletos priežasčių:

  • Patogumas. Jums nereikia niekur eiti ar važiuoti. Tiesiog prisėskite prie savo kompiuterio ir interneto naršyklės pagalba pasirinkite vieną iš daugelio prezervatyvus įsigyti siūlančių puslapių. Tuomet niekieno netrukdomi galite rinktis jums tinkamiausią prekę. Įdėmiai perskaitykite aprašymus ir prezervatyvų specifikacijas. Viena dažniausių klaidų, daromų perkant prezervatyvus parduotuvėses, yra skubėjimas. Gerai, jei tikrai žinote, kurio gamintojo prekę pasirinkti, tačiau norėdami išmėginti ką nors nauja, dažnai tiesiog neatidžiai perskaitote pateiktą informaciją. Taip nusiperkama per mažų, pernelyg didelių prezervatyvų, ar turinčių savybių, kurių jūs nepageidaujate. Tuo tarpu internete galite rinktis kiek tinkami. Įvykdę užsakymą ir atlikę apmokėjimą, siuntinį į namus ar kitu nurodytu adresu gausite jau kitą darbo dieną. Ir ne – ant dėžutės raudonomis raidėmis nebus užrašyta, kas yra jos viduje. Smalsauti mėgstantys kaimynai pro durų akutę gali stebeilyti kiek tik pageidaują – nieko jie neišvys.
  • Kaina. Internetinių parduotuvių privalumas – gerokai žemesnė kaina. Verslininkai prekę gali pasiūlyti apeidami platintojus, be to – nėra jokių išlaidų fizinės parduotuvės išlaikymui ar papildomų darbuotojų samdymui. Taigi, gerokai didesnį kiekį patinkančių prezervatyvų galite įsigyti už labai patrauklią kainą.
  • Asortimentas. Net ir didžiausiuose prekybos centruose kontraceptinėms priemonėms skiriama viena lentynėlė higienos skyriuje arba kelios eilutės prie kasos – asortimentas tikrai ne pats plačiausias. Tuo tarpu, apsilankę elektroninėje prezervatyvų parduotuvėje rasite žymiai didesnį pasirinkimą, kuris nuolat auga dėl kintančių klientų poreikių.
  • Privatumas. Taip, minėjome, kad šiais laikas pirkti prezervatyvus – anokia gėda. Bet eilėje už nugaros stovinti senolė tikrai nulydės smerkiančiu žvilgsniu, o piktesnė dar ir pareplikuos. Pirkite prerezvatyvus internetu – niekas nematys, niekas nežinos ir nesikiš ne į savo reikalus.

Dėl savo plataus asortimento, gero kainos ir kokybės santykio bei patogumo ir privatumo – prezervatyvais ar kita intymia produkcija prekiaujančių internetinių praduotuvių skaičius tik auga. Patyrinėkite vieną iš jų – galbūt nauju klientu tapsite ir Jūs.