Pokerio mokymai Vilniuje ir kitur – ką sako psichologinis pasiruošimas?

pokerio mokymai vilniujeProfesionalus pokerio meistras jus gali pamokyti kaip reikėtų žaisti pokerį ir nuolatos laimėti nemažus piniginius prizus. Tiesa, pokerio mokymai Vilniuje ar kažkur kitur nėra organizuojami kažkokiuose seminaruose, na galbūt yra, bet jų nėra daug – didžiausia dalis pokerio mokyklų yra įsikūrusios būtent internete, nes čia lengviau kiekvienam žaidėjui įsisavinti pateikiamą informaciją. Dažniausiai pokerio mokymai vyksta iš įprastų šaltinių t.y. pasitelkiant vaizdo įrašus, svarbiausią informaciją pateikiant mokomuosiuose straipsniuose ir t.t.

Geriausios pokerio mokyklos siūlo gana nemažą žinių kraitelį – tiek psichologinį pasiruošimą, tiek ir naujas žinias, kurios pritaikomos sudarinėjant pokerio strategijos taisykles. Didžiausia mėgėjų bei naujokų problema yra ta, kad jie yra labai emocionalūs. Tai yra vienas labiausiai akcentuojamų dalykų – emocijas būtina nuslopinti, viso žaidimo metu reikia išlikti ramiems. Tai galioja visiems, įskaitant ir profesionalus. Pokeryje galima greitai pridaryti daug klaidų esant prastam psichologiniam pasiruošimui.

Viena iš psichologijos problemų – nuobodžiavimas. Tai gali lemti daug klaidų. Pavyzdžiui, jeigu žmogus ilgą laiką nuobodžiauja ir nusprendžia, kad galbūt reikia sužaisti vieną padalinimą tiesiog sėkmės būdu, jis dažniausiai praranda nemažai žetonų. Matote, profesionalai to ir laukia kada pradėsite daryti klaidas – nuobodžiaujant ir bandant blefuoti, profesionalai tiesiog jums paspęs spąstus. Jie jums leis kelti statymus, tarsi jie ilgia galvotų ar rizikuoti ar ne. Iš tiesų tai jie jums leidžia atlikti visą juodą darbą – jūs blefuosite tol kol galiausiai sustumsite visus žetonus, o tada pamatysite, kad priešininkas turi geresnes kortas. Jokiu būdu nereikėtų žaisti tada kai nuobodžiaujate.

Taip pat vienas iš psichologinių klaidų yra ta, kad žaidėjai praranda pasitikėjimą savimi, jeigu prieš tai pralošia nemažą kiekį žetonų. Tada jų priimami sprendimai yra radikalūs, jie toliau nenori žaisi turint rankose vidutines kortas. Tokiais atvejais, kai prarandama daug žetonų, sunku yra atsitiesti, nes tuo labiau, kad kiti, turintys daugiau žetonų, jus bandys išmesti iš turnyro keliant dideles sumas. Nepamirškite, kad kartą pralaimėjus padalinimą, neturite nusiteikti pralošti visai – laukite ir išlauksite savo progos kuomet galėsit „pasidvigubinti“ ir toliau žaisti įprasta vaga.