Paveikslai pagal užsakymą

paveikslai pagal uzsakymaInvestuojantys į meno kūrinius vis dažniau domisi tapyba – dabar galima atlikti ne vieną saugią investiciją į paveikslus ir ateityje iš to uždirbti. Tai labiau liečia kolekcionierius – jie dažniau perka įvairių autorių darbus, tikėdamiesi, jog ateityje tie autoriai taps labiau žinomi. Nuo to tikrai darbų kainos tik kils. Taip pat svarbu pabrėžti ir tai, kad paveikslai gali būti perkami ir pagal specialų užsakymą. Lietuvoje yra ne vienas dailininkas, galintis atlikti darbą pagal jūsų poreikius. Paveikslai pagal užsakymą gali būti tapomi ant jūsų pasirinkto paviršiaus, tačiau kaina lemia ne tik sunaudojamos medžiagos, bet ir kiti faktoriai.

Pirmiausia, visus paveikslus pagal užsakymą jums gali nutapyti privatūs dailininkai. Juos jūs surasti galite internetinėse meno galerijose arba el. parduotuvėse, kuriose yra prekiaujama įvairių autorių darbais. Žinant mėgstamą autorių, nesunku su juo susisiekti, nes kontaktus įprastai galima rasti to autoriaus asmeninėje svetainėje arba tiesiog tuose pačiuose skelbimuose. Jums reikia išsirinkti labiausiai tinkantį dailininką ir su juo susisiekti. Turite žinoti, kad ne visi dalininkai tapo ant drobės ar kitų paviršių, todėl pateikdami užsakymą, turite jam papasakoti viską ką reikia. Tai reiškia, kad visus pageidavimus būtina išdėstyti nuosekliai ir itin smulkiai.

Privatūs dalininkai gali pasiūlyti įvairius darbus – galite užsisakyti ir asmens portretą. Žinoma, čia reikia domėtis kokius darbus atlikti gali pasirinktas dailininkas. Čia svarbu pabrėžti tai, kad jeigu jūs ieškote tapytojo, kuris galėtų nupiešti jūsų portretą, siūlytume rinktis tą specialistą, kurio darbai populiarėja, ir kuris tampa vis žinomesnis. Matote, net ir toks privatus užsakymas ateityje gali būti įkainojamas dar brangiau. Tai reiškia, kad turėdami savo paties portretą, ateityje galite tikėtis jo vertės pakilimo, jeigu autorius sulauks dar didesnio pripažinimo. Žinoma, viskas priklauso ir nuo paties darbo. Nesvarbu, kad tame portrete būsite pavaizduoti tik jūs – tai nekeičia esmės. Kuo autorius tampa populiaresnis, tuo jos darbai vertinami brangiau.

Ieškodami dalininko, būtinai įsitikinkite, kad jis viską tikrai galės atlikti nepriekaištingai, o įsitikinti galite peržiūrėję ankstesnius jo darbus.