Paskolų refinansavimas įsiskolinusiems asmenims

paskolu refinansavimas isiskolinusiemsĮsiskolinusiems asmenims refinansavimo paskolos išduodamos ne taip jau ir lengvai. Paskolų refinansavimas įsiskolinusiems asmenims atliekamas sudėtingiau dėl to, kad tokie asmenys neretai turi daug vėluotinų skolų. Jeigu esate vienas iš tokių asmenų, kuris vėluoja mokėti įmokas, vadinasi kreditoriai nebus labai patiklūs ir jūsų duomenis vertins atidžiau. Kaip bebūtų, kai kuriems asmenims, kurie turi ne vieną skolą, patartina dairytis tiek į vartojimo kreditus, tiek ir į specialias paskolas, kurios skirto skolų padengimui. Norint sėkmingai gauti kreditą skolų apmokėjimui, tenka atitikti tam tikrus reikalavimus.

Jeigu asmuo turi ne vieną skolą, pirmiausia vertinama kiek pajamų jis skiria tų skolų padengimui. Nustatoma kokia mėnesio suma skiriama įmokų sumokėjimui. Jeigu ta suma siekia 40 procentų pajamų, tuomet toks asmuo naujo kredito gauti negali. Jis gali bandyti imti specialią refinansavimo paskolą, kuria bus dengiamos tos senos skolos. Aišku, refinansavimo paskola turi būti tokia, kad neperžengtų tos minėtos 40 procentų pajamų taisyklės. Tai reiškia, kad ta nauja paskola negali būti su tokiomis mėnesio įmokomis, jog asmuo jų padengimui skirtų 40 procentų pajamų.

Įsiskolinusiems asmenims refinansavimo paskolos išduodamos sunkiau ir dėl to, kad neretai tokie asmenys nebegauna jokių pajamų. Jeigu pajamų asmuo negauna, tuomet jis visai negali gauti jokių kreditų. Tai galioja visiems asmenims. Tokie yra įstatymai, o jų laikyti privalu visiems. Lietuvos bankas jau ne kartą įspėjo kredito bendroves, kad šios, nesilaikydamos tvarkos, sulauks didelių baudų.

Asmenys, kuriems aktualus paskolų refinansavimas, pirmiausia turi peržiūrėti ar patys pajėgs grąžinti skolas, kurios susidarys po refinansavimo procedūros atlikimo. Taip pat patartina skaityti kreditorių vidines taisykles, nes neretai būtent dėl jų šia paslauga negali pasinaudoti daug žmonių. Kreditorių vidinės taisyklės nurodo, kad asmenys turi būti pilnamečiai ir nuolatos gyvenantys Lietuvoje. Tad, jeigu neatitinkate tokios sąlygos, tuomet vargu ar gausite refinansavimo kreditą. Paskolų refinansavimas įsiskolinusiems asmenims sunkiau prieinamas dėl daugelio priežasčių. Tiesiog jomis reikėtų pasidomėti iš anksto, kad be reikalo nebūtų gaištamas jūsų ir kreditorių laikas.