Paskolos su turto įkeitimu

Žmonių paskolosPaskola su turto įkeitimu padidins galimybes jums gauti dar didesnę paskolą. Pasinaudokite galimybe ir gaukite iki 20 000 eurų paskolą 84 mėnesių laikotarpiui. Paraišką galite pildyti ir internetu. Taip siūlome pasidomėti kaip suteikiamos žmonių paskolos sutelktinio finansavimo platformose.

Paskolos su turto įkeitimu labiausiai turėtų padidinti galimybes norintiems pasiskolinti asmenims, kurie jau turi finansinių įsipareigojimų. Turto įkeitimas būtų užtikrinimas, jog paskola bus gražinta ir kreditorius turės tam tikrą draudimą, jeigu kartais asmuo nebepajėgtų vykdyti savo finansinių įsipareigojimų.

Paskola su turto įkeitimu nėra populiarus būdas skolintis

Skolintis su turto įkeitimu, palyginus su paprastomis vartojimo paskolomis, nėra jau toks populiarus būdas paskolai gauti. Paprasčiausiai, asmenys puikiai suvokia, jog nevykdydami savo finansinių įsipareigojimų, jie garantuotai prarastų savo įkeistą turtą. Tokiu atveju, asmenys nėra linkę skolintis su turto įkeitimu ir prisiimti didelę riziką.

Žinoma, yra tokių paskolų, kurių nebus įmanoma gauti be turto įkeitimo. Dažniausiai paskola su turto įkeitimu yra skirta būsto įsigijimui. Asmenys, pateikę paraiškas būsto paskolai gauti yra standartiškai priversti įkeisti perkamą būstą, kol nebus grąžinta paskola. Ir nenuostabu kodėl, nes būsto paskolos yra vienos rizikingiausių ir ilgalaikių įsipareigojimų.

Kitas, labai populiarus būdas skolintis su turto įkeitimu – paskola automobiliui. Dažnai asmenys perka transporto priemones su vartojimo paskolomis. Tokiu atveju, asmuo privalo tik atitikti visus kredito mokumo vertinimo kriterijus. Aiškiau kalbant, asmuo perkantis automobilį su vartojimo paskola, privalo būti mokus. Asmuo privalo gauti pastovias pajamas, nes bedarbiams jokios vartojimo paskolos nesuteikiamos. Taip pat asmens mėnesinės išlaidos negali viršyti 40% jo gaunamų pajamų.

Kitas dalykas yra skolintis automobiliui su turto įkeitimu. Skolintis tokiu būdu gali kelias variantais. Pirmasis, tai kai asmuo gauna vartojimo paskolą būtent nusižiūrėtam automobiliui, ir paskolos suma yra pervedama automobilio pardavėjui, o ne paskolos paraišką pateikusiam asmeniui. Principas toks pats kaip ir imant būsto paskolą. Automobilis nepriklausys skolininkui, kol nebus išmokėta paskola.

Antras variantas yra rizikingesnis. Asmuo įkeičia jau turimą turtą už vartojimo paskolą. Tokiu būdu asmuo net neprivalo atitikti 40% taisyklę. Negrąžinęs vartojimo paskolos, asmuo netenka įkeisto savo turto.