Paskolos nevertinant pajamų

grietieji kreditaiKaip pasiskolinti, kai negaunama jokių oficialių pajamų? Kai kurie vartotojai mano, kad greitieji kreditai be pajamų yra labai paprastos finansinės paslaugos, kurios yra suteikiamos absoliučiai kiekvienam dėl paskolų besikreipiančiam vartotojui. Tačiau ar jūs tikrai manote, kad tai yra įmanoma, jei kreipsitės į greitųjų kreditų bendroves? Ar galvojate, kad šiomis dienomis paskolos be pajamų suteikiamos kiekvienam klientui? Žinoma, kad dabartinė situacija yra visiškai kitokia nei anuomet. Dabar kredito bendroves labai griežtai prižiūrėti valstybinės institucijos, todėl yra taikomi aiškūs, tikslūs ir nepažeidžiami įstatymai. Tai reiškia, kad nei vienas oficialus kreditorius neturi jokios teisės paskolą suteikti fiziniam asmeniui, kuris negauna oficialių pajamų. Tokie asmenys kreditorių yra vertinami kaip nemokūs, todėl jei ir jūs negaunate pajamų, kurios būtų oficialios, neturėtumėte galvoti apie kreipimąsi į vartojimo paskolų teikėjus. Tai būtų beprasmiška. Tokiose situacijose reikėtų pagalvoti apie fizinių asmenų teikiamas paslaugas.

Pastarosiomis finansinėmis paslaugomis galite pasinaudoti, jei rasite fizinius asmenis, kurie sutiktų jums suteikti paskolą. Žinoma, jei jūs neturite oficialių pajamų, tikėtina, kad tokias paslaugas teikiantys asmenys norės gauti užstatą. Trumpiau tariant, jei jums reikia didesnės vertės paskolos, jums gali reikėti užstatyti savo turimą automobilį, nekilnojamąjį turtą ar kt. Tokiu atveju tikimybė sulaukti teigiamo paskolų teikėjo atsakymo gerokai išauga.

Bet kuriuo atveju, net jei jums ir bus suteikta norimo dydžio paskola, tai tikrai nereiškia, kad visos jūsų finansinės bėdos bus akimirksniu išspręstos. Supraskite, kad tuomet jūs prisiimsite papildomą finansinį įsipareigojimą, kurį turėsite vykdyti, todėl jokiu būdu į visą tai neturėtumėte žvelgti pro pirštus. Jei jūs neturite pakankamai asmeninių lėšų ir iki šiol jums pakankamai dažnai pritrūkdavo pinigų, tikėtina, kad jūs įprastai priimate labai neteisingus sprendimus, kurie galiausiai nulemia jūsų prastesnę finansinę padėtį. Todėl visų pirma jums reikėtų peržiūrėti savo patiriamas išlaidas ir pasistengti jas sumažinti. Taip pat labai svarbu, kad tinkamai paskirstytumėte ne tik savo pajamas, tačiau taip pat ir savo gautą paskolą, todėl apgalvokite absoliučiai visas net ir pačias smulkiausias detales.