Parduodami butai

parduodami butaiGalvojate pagaliau įsigyti nekilnojamo turto už kažkokią sumą? Norite savo santaupas paversti puikia investicija į ateitį? Šiuo metu Parduodami butai yra vertinami pagal daugelį rinkos dėsnių, todėl nereikėtų galvoti, kad visur pavyks įsigyti tuos pačius pirkinius už tą pačią sumą. Butų kainos gali būti skirtingos ir tai lemia daug kriterijų, kuriuos turėtų žinoti kiekvienas besidomintis tokiais pirkiniais. Butų pirkimas visada bus aktyvus, tačiau ar kainos visada laikysis tos pačios – tikrai labai abejojama.

Prieš euro įsigaliojimą Lietuvoje, nekilnojamo turto kainos kaip reikiant šoko aukštyn ir jos vis dar laikosi – dabar ne tik butų pirkimas tapo brangesniu procesu, bet ir nuomos paslaugos yra kaip reikiant pabrangusios. Nuomotis butą šiuo metu yra gana sudėtinga ne tik dėl kainų, bet ir dėl mažo pasirinkimo, nes nuomotojai nenori jų išnuomoti už centus – kylant daugumos prekių kainai, kilo ir nuomos mokesčiai.

Kas liečia butų pardavimą, tai pirmiausia reikėtų apibendrinti iš ko susideda kaina, nes ją lemia daug faktorių. Pirmiausia, butų kaina priklauso nuo ploto. Kuo butas yra erdvesnis, tuo aišku jis bus brangesnis, tačiau yra šiokių tokių išimčių, kurios gali padėti numušti kainą šiek tiek į apačią. Pavyzdžiui, jeigu to erdvaus buto išlaikymo kaina yra labai didelė, tai kaip manote ar daug žmonių susidomės tokiu nekilnojamo turto pirkiniu? Jums ko gero net nereikės prašyti nuleist kainos – savininkas ją turbūt pats nuleis, kai supras, jog tokio buto nelabai kam reikia. Žinoma, gali būti atvejų, kad tokią informaciją savininkas nuslėps, todėl prieš perkant butą, būtina pasidomėti visais išlaikymo kaštais t.y. turite sužinoti kaip yra šildomi kambariai, nes tik tokiu būdu galėsite apskaičiuoti preliminarią šildymo kainą. Kuo ji didesnė, tuo didesnė tikimybė, kad niekas norės įsigyti brangiai išlaikomą butą, o tada jau bus pats laikas „nuspausti gaiduką“ ir rėžti pardavėjui, kad jis privalo nuleisti kainą tam, kad jūs susidomėtumėte.

Kainai įtaką daro daug apsektų, tačiau ne visi jie gali būti labai tikslūs ir teisingi. Tiesiog kiekvienas turite apžvelgti visus kainos įvertinimo kriterijus ir tik tokiu būdu suprasite ar jūsų pirkinys neprasilenkia su rinkos dėsniais.