Paminklai gali būti užsakomi ir internetu

paminklaiNorite užsisakyti paminklą, tačiau tam turite labai mažai laiko? Šiuo metu paminklai gali būti užsakomi ir internetu – atlikus tam tikrus veiksmus, jūsų užsakymas bus atliekamas pagal susitarimą ir paminklas bus atvežamas į nurodytą vietą. Tiesa, kai kurie skulptoriai nevykdo užsakymo jeigu tenka keliauti labai toli, todėl turite dairytis į jums aktualaus miesto specialistus. Pats paminklų užsakymo procesas yra labai paprastas ir neturėtumėte baimintis, kad kažko nežinosite – viskas daug paprasčiau nei galvojote.

Pirmiausia jums reikėtų susirasti gamintoją, kuris galėtų jūsų norimą paminklą pagaminti pagal visus norus. Jeigu užsakinėsite pagal specialų užsakymą, tai faktas, kad specialistams turėsite pateikti bent kažkokią viziją, jog jie suprastų apie ką eina kalba. Jeigu turite minčių, tai jas pateikti galite susisiekę su šiais specialistais – jie sumaketuos ir jūs tada galėsite pažiūrėti ar galutinis variantas jus tenkins. Paminklai gali būti užsakomi tiek telefonu, tiek ir bendraujant el. paštu. Trumpai tariant, nereikėtų dvejoti dėl nuotolinio užsakymo – susisiekite su pasirinkta bendrove nurodytais kontaktais ir tiesiog pasiteiraukite, nes juk nuo blogiau nebus.

Pats paminklų užsakymo procesas yra labai paprastas. Jūs galite apžiūrėti bendrovės siūlomus produktus t.y. katalogą ir išsirinkti vieną paminklą iš jau esančių pavydžių. Toks variantas galbūt būtų ir paprastesnis, nes skirtingai nuo individualaus užsakymo, gamintojas jau žinos ko jums reikia ir jau turės visus reikalingus maketus. Jums liks tik pateikti išmatavimus ir tiek. Svarbiausia tai, kad kiekvienas kapas yra skirtingo ploto, todėl išmatavimus jums žinoti yra būtina – prieš tai išmatuokite kapo ilgį bei plotį, jog žinotumėte kokios dydžio paminklas atrodytų geriausiai. Visus tuos išmatavimus pateikiate el. paštu arba telefonu.

Sekantis žingsnis – nurodykite reikalingas paslaugas. Jeigu jums reikalingas tik pagaminimas tai būtinai pasakykite gamintojui, kad jums nereikės nei montavimo, nei atvežimo darbų – tada jums liks tik patiems atvažiuoti ir pasiimti užsakytą paminklą. Žinoma, galite užsisakyti ir atvežimą bei pastatymą, tačiau tai gali kainuoti papildomai. Tiesiog nurodote adresą ir jeigu viskas gerai, gamintojas jums pateiks sąskaitą, o jums ją apmokėjus, imsis visų užsakytų paslaugų.