Pagal ką rinktis odontologą?

simonas grybauskasKokia bus jūsų šypsena priklauso nuo to, kaip rūpinsitės savo burnos higiena. Ne paslaptis, kad nemažai problemų kyla dėl to, kad dantys prižiūrimi netinkamai. Per retai valomi dantys, vartojami netinkami maisto produktai, alkoholis, rūkymas – tik vos kelios priežastys kodėl jūsų šypsena nėra tokia graži, kokios norėtųsi. Aišku, reikia paminėti ir kitus aspektus – dantų kreivumas, karūnėlių netaisyklingumas, blogas sakandis ir t.t. Tokias problemas galima išspręsti tinkamai pasirinkus odontologijos kliniką. Naivu tikėtis, kad viešose poliklinikose jus išgydys nuo visų problemų.

Privačiose klinikose siūlomos itin įvairios paslaugos. Verta paminėti, kad kai kuriais atvejais netgi neverta gaišti laiko viešose įstaigose. Tiesiog jose neatliekamos tam tikros procedūros ir tiek. Privačiose klinikose gali būti atliekamos netgi sudėtingos žandikaulio ir veido operacijos. Tad, ką svarbu žinoti kreipiantis į privačias klinikas?

Privačios odontologijos klinikos gali pasiūlyti visą reikalingą dantų gydymą ir ne tik. Bet, norint kokybiškų paslaugų, rinktis atsitiktinius specialistus nebūtų išmintingas pasirinkimas. Klinikas ir specialistus būtina rinktis įvertinus viešai pateikiamus atsiliepimus. Pavyzdžiui, galima matyti, kad Simonas Grybauskas turi vienus geriausių atsiliepimų kaip veido ir žandikaulio chirurgas, tačiau atkreipus dėmesį į kitus specialistus, atsiliepimai gali būti ne tokie patrauklūs. Tad, būtinai pasidomėkite į ką žadate kreiptis, kad paskui netektų galėtis išleidus pinigus ir gavus nekokybiškas paslaugas.

Kaip bebūtų, privačios klinikos turi nemažai privalumų. Jau daugelis pastebėjo, kad į privačias klinikas geriausia kreiptis dėl brangesnių paslaugų. Mat, tos paslaugos gali būti suteikiamos per tam tikrą laiko tarpą, o už jas galima atsiskaityti kas mėnesį mokant tam tikras sumas. Tiksliau kalbant, privačiose klinikose galima pasinaudoti išsimokėjimo galimybe t.y. mokama ne visa suma iš karto, o tiesiog mokant dalimis. Be abejo, už paslaugas išsimokėtinai atsiskaityti galima ne visose klinikose.

Tad, kai ieškosite odontologijos klinikos, būtinai teiraukitės kokios yra atsiskaitymo sąlygos. Matote, kai kuriose klinikose tiesiog reikės sumokėti visą sumą iš karto arba po atliktų procedūrų. Visada klinikas rinktis reikia pagal atsiliepimus ir kitus kriterijus, o ne aklai.