Naujas ar naudotas – kokį telefoną įsigyti?

Šiais laikais, žmogus be išmaniojo telefono jaučiasi lyg be rankų. Šio prietaiso įtaka mūsų gyvenimui yra nepaprastai didelė. Šiuolaikiniame pasaulyje be jo negalime žengti nė žingsnio, kadangi jis yra reikalingas tiek darbui, tiek pramogoms. Išmaniojo telefono dėka žmogus daug lengviau randa norimą vietą, susisiekia su darbdaviu ar artimaisiais. Telefonas – tai būtinybė kiekvienam žmogui, bet jo kainos ir modeliai gali gerokai skirtis. Rasti tinkamą telefoną sau gali atrodyti kaip tikras išbandymas, nes turime atsižvelgti į daugybę įvairiausių faktorių. Turint pakankamai pinigų dažniausiai pasirenkame naują išmanųjį telefoną, tačiau taip pat dažnai patenkame į situaciją, kai tenka pasirinkti naudotą telefoną. Tinkamo telefono paieškos – tai nelengva užduotis, todėl ieškant kuo geresnio varianto, dažnai iškyla klausimas: naujas ar naudotas – kokį telefoną vertėtų įsigyti?

Dažniausiai telefonas yra perkamas su sutartimi. Jei ketinate pasirinkti šį pirkimo variantą, jūs įsipareigosite mobiliojo ryšio operatoriui ir gausite naują telefoną išsimokėtinai. Šiuo būdų telefoną įsigyja labai daug žmonių. Jo dėka gausite naujutėlaitį Huawei, Apple, Samsung ar bet kokį kitą išmanųjį telefoną, o už jį atsiskaitysite papildomu mokėjimu prie mėnesinio plano. Šiuo būdu gauname naują telefoną, tačiau šis pirkimo būdas gali būti labai netaupus. Jei ketinate pirkti telefoną su sutartimi, paskaičiuokite mėnesines įmokas ir įsitikinkite, kad pasiūlymas yra taupus. Panagrinėkite siūlomus modelius bei jų kainas, o atsirinkę keletą favoritų pasirinkite jums patogiausią, taupų variantą. Nemažai vartotojų neatidžiai pasirenką planą ir moka kur kas daugiau pinigų už pigesnį išmanųjį telefoną. Nepražiopsokite kainų ir išsirinkite kuo palankiausią. Jei jūsų finansinės galimybės yra ribotos, mobiliojo ryšio operatoriai taip pat siūlo klientams įvairias akcijas, kurių dėka galite įsigyti šiek tiek senesnį, tačiau daug pigesnį telefoną. Jei vadovausitės atidumu ir tinkamai išnagrinėsite visas kainas, nusipirksite naują, tačiau visai pigų išmanųjį telefoną.

Naudoto telefono pirkimas – tai daug pigesnis, tačiau tuo pačiu ir rizikingas pasirinkimas. Perkant išmanųjį telefoną per skelbimus rasite daug pigesnius variantus, tačiau šitaip pirkti telefoną yra labai neatsargu. Iš pirmo žvilgsnio gali atrodyti, kad naudotas Iphone telefonas yra patenkinamos būklės, tačiau visai netrukus po įsigijimo pastebėsite, kad prekė turi begalę sunkiai pastebimų defektų, kurių taisymas bus labai brangus. Jei neturite pakankamai pinigų ir manote, kad šitoks telefono įsigijimas yra vienintelė išeitis, geriau paieškokite geros būklės senesnių telefono modelių už daug palankesnę kainą per išpardavimą.

Jei norite gauti naują išmanųjį telefoną, vienas saugiausių ir patogiausių variantų – tai telefono nuoma Bekredito.lt interneto svetainėje. Šios įmonės dėka galėsite išsinuomoti telefoną be paskolos, tad jokie finansiniai įsipareigojimai nepakenks jūsų finansinei padėčiai. Sumokėkite mažą mėnesio įmoką ir jau galite naudotis visiškai nauju išmaniuoju telefonu, o jei norite atsisakyti šio prietaiso, galite lengvai nutraukti sutarti ir jį grąžinti. Bekredito.lt dėka galėsite naudotis telefonu kiek tik panorėsite, atėjus laikui jį išsipirkti ar net pakeisti naujesniu modeliu. Telefono nuomos dėka jums nereiks galvoti apie tinkamo telefono pirkimą, nes visada turėsite patogų, modernų išmanųjį telefoną.