Naudingi patarimai ieškantiems refinansavimo paskolos

refinansavimo paskolosNetikėčiausiu metu problemos gali užklupti daugelį mūsų, tačiau niekas nėra garantuotas, kad jas spręsti bus lengva. Refinansavimo paskolos bei įvairiausi vartojimo kreditai tampa daugelio pasirinkimu bandant išsisukti iš susiklosčiusios padėties. Liūdna tai, kad yra begalė žmonių, kurie finansavimą pasirenka netinkamai. Tai liudija gausus prasiskolinusių žmonių skaičius.

Nors antstolių veikla yra ribojama griežčiau, tai vis tiek vargu ar padės kažkam apsisaugoti nuo netinkamų sprendimų. Jeigu esate dvejonėse ar imti vartojimo paskolą kažkokių bėdų sprendimui, tuomet viską gerai apmąstykite. Tam, kad būtų lengviau susigaudyti greitųjų kreditų ir refinansavimo paskolų srityje, žemiau apibendriname viską, ką būtų naudinga žinoti.

Refinansavimo paskolos nuo greitųjų kreditų skiriasi keliais aspektais

Greitasis kreditas yra finansinė paslauga, kuomet kredito teikėjas paskolina konkrečią pinigų sumą kredito gavėjui. Sudaroma kredito sutartis ir pagal joje esančius punktus, paskolos gavėjas grąžina skolą. Kredito sutartys be jokių išimčių turi būti sudaromos pagal vartojimo kredito įstatymo nuostatas.

Jūs turite suprasti, kad vartojimo kreditų išdavimas yra reguliuojama ir licencijuojama veikla. VKĮ apibendrina kredito gavėjo ir kredito teikėjo teises ir pareigas. Tad, pasiskolinus pinigų iš greitųjų paskolų bendrovės, atminkite, kad jūsų teises gina įstatymai.

Refinansavimo paskolos yra visai kas kita. Jeigu greitoji paskola imama tam, kad būtų gaunama kažkokia pinigų suma pirkinių ar paslaugų įsigijimui, tai refinansavimas skirtas visai kitam tikslui. Kreditų refinansavimas yra tokia finansinė paslauga, kai asmuo į finansų bendrovę kreipiasi dėl skolų finansavimo.

paskolu refinansavimasŽmogus pateikia paraišką, kurioje nurodo turimus įsipareigojimus. Reikia nurodyti tą sumą, kurią esate skolingi kitiems kreditoriams ar paslaugų teikėjams. Finansų bendrovė, jeigu viskas bus gerai, sumokės jūsų skolas. Tada jūs turėsite tik vieną skolą ir mokėsite pagal sutartas sąlygas. Apibendrinant, refinansavimo paskolos yra skirtos senų skolų sumokėjimui.

Taip pat šie kreditai padeda bent jau minimaliai sumažinti mėnesio įmokas. Geriausiu atveju, refinansavimo paskolos dėka galite sumažinti ir pačias skolas.

Kokiai pagrindiniai privalumai, kuriuos suteikia kreditų refinansavimas?

Jeigu rimtai svarstote rinktis refinansavimą, prieš tai patariame peržvelgti žemiau esančius privalumus.

  • Refinansavimo paskolos yra vienas iš būdų pakeisti mėnesio įmokas į daug mažesnes. Tinkamai pasirinktus finansų bendrovę, galima išlošti įmokų dydžio atžvilgiu. Optimistiniu atveju, anksčiau jūsų mokėtos įmokos sumažėtų. Tai reiškia, kad pasirinkus palankų pasiūlymą, naujos įmokos taptų mažesnėmis nei mokėjote prieš tai.
  • Ši paslauga leidžia sumažinti skolos sumą. Kalbant bendrai, kai pasirenkamas toks pasiūlymas, kuomet palūkanos yra ženkliai mažesnės, sumažėja ir bendra skola. Refinansavimo paskolos gavimo atveju, jūs nemokate visų palūkanų, kurios priklausė anksčiau, nes skolas padengiate anksčiau laiko. Žinoma, kai rinksitės finansų bendrovę ir pasiūlymą, gerai viską pasiskaičiuokite.
  • Standartinės refinansavimo paskolos leidžia atidėti įmokas. Tarkime nerandate tokio pasiūlymo kur palūkanos būtų mažesnės. Jūs randate tokį, kai po refinansavimo tektų mokėti tas pačias įmokas. Bet, pasižiūrėkite kada jas teks mokėti. Tai gali būti vienas iš variantų atidėti įmokas nemokamai tarkime – mėnesio laikotarpiui.
  • Šios paskolos naudingos dėl to, kad galima pakeisti terminą. Grįžtant prie to paties varianto, kai įmokos tos pačios, galima rinktis ilgesnį skolos grąžinimo laikotarpį. Daugelis finansų bendrovių tolygiai nuleidžia palūkanas ilginant kredito grąžinimo terminą. Vien termino prailginimas gali padėti smarkiai sumažinti įmokas.

Yra gausybė privalumų, kuriais galite pasinaudoti, bet verta atminti, kad kiekviena finansų bendrovė gali turėti skirtingus reikalavimus.

Ką privaloma žinoti visiems, kuriems aktualus refinansavimas?

kreditu refinansavimasJau anksčiau minėta, kad tiek refinansavimo paskolos, tiek ir visi kiti kreditai šiais laikais išduodami reguliuojant rinką. Paskolų sektorius yra po padidinamuoju Lietuvos banko stiklu. Visos paskolos privalo būti suteikiamos atsakingai. Atsakingumo bus pareikalauta ir iš jūsų.

Skolintis bedarbiai negali. Šiems asmenims visiškai nėra galimybės gauti vartojimo kredito ar refinansavimo paskolos. Nedirbantys žmonės negauna pajamų, tik pašalpas, o tai gali reikšti tik vieną – jiems nepavyks mokėti įmokų laiku.

Nepilnamečiai taip pat neturi galimybės gauti vartojimo kredito. Visų rūšių paskolos suteikiamos tik pilnamečiams asmenims. Finansų bendrovės turi teisę nustatyti amžiau limitus. Pavyzdžiui, refinansavimo paskolos kai kur galima negauti net ir turint 18 metų.

Jeigu jūsų pajamos neoficialios – paskolų refinansavimo ir kitų kreditų negalėsite gauti. Pajamos yra privalomos ir kuo jos tvaresnės, tuo geriau jums. Tiesiog, tokiu atveju, atrodysite patikimiau.