Nagų lakai ir kitos manikiūro priemonės – kaip pasirinkti

Išpuoselėti ir tvarkingi nagai – kiekvienos savim besirūpinančios moters neatsiejama dalis. Tačiau, ką daryti, jei neturite daug laiko dažnai darytis manikiūrą ar turite išvykti į komandiruotę ar poilsinę kelionę ir norite, kad nagai kuo ilgiau išliktų tvarkingi? Tokiais atvejais gali pagelbėti gelinis nagu lakas. Daugelis moterų jau išbandę ir pamilę tokį nagų lakavimo būdą. Trumpai aptarsime šio nagų lako privalumus.

Gelinio nagų lakavimo ypatumai

Gelinis lakavimas visų pirma patogus tuo, kad nusilakavus nagus geliniu laku, galima pamiršti apie manikiūro procedūras net dvi savaites, o kartais ir dar ilgiau. Tokiam lakavimui skirtas nagų lakas yra itin patvarus, jis netrupa, nesilupa, ir ilgai išsilaiko netgi dirbant įvairius buities darbus. Ilgalaikis nagu lakas netgi nagų galiukus padeda ilgai išsaugoti gražius ir tvarkingus. Tačiau, atminkite, jei nusilakavote nagus ryškia spalva, o jūsų nagai turi ypatybę greitai augti, greitai ims matytis tarpelis tarp nagų odelių ir nagų laku padengtos nago dalies. Todėl, jei neturite galimybės dažnai lankytis pas manikiūristę, rinkitės neutralesnio atspalvio nagų laką. Tačiau, net ir kiek ataugus nagams, galima išgelbėti situaciją nulakavus nagus panašaus atspalvio laku ar tiesiog užtepus ataugusią nago dalį blizgiu laku.

Gelinis nagu lakas turi vieną trūkumą – jį gana sunku nuvalyti. Tai įmanoma padaryti ir namuose, bet geriau kreiptis į specialistus, kadangi grožio salonuose šiai procedūrai naudojamos profesionalios priemonės, kurios apsaugo nagus nuo pažeidimų.

Ši procedūra nerekomenduotina moterims, kurių nagai yra silpni, trapūs ir lūžinėjantys, nes tokiu atveju procedūra nebus efektyvi ir rezultatai nedžiugins – nagų lakas trupės ir nesilaikys ant nagų. Tačiau moterys, kurių nagai yra stiprūs ir sveiki, džiaugsis gražiais nagais ilgai.

Dar vienas trūkumas yra tokios procedūros kaina. Pavyzdžiui, gelinis nagu lakavimas Vilniuje kainuoja nuo šešiasdešimties litų. Tai nėra pigu, tačiau patogumas to vertas.

Lakavimo geliniu laku procedūra

Prieš lakuojant geliniu laku, nagą pirmiausią reikia paruošti. Nago paviršius yra pašiaušiamas švelnia dilde, tam, kad nuimti blizgesį, vėliau nagai yra nuriebalinami, dezinfekuojami, o jau po visų šių pasiruošimo darbų, lakuojami pasirinktos spalvos nagų laku. Procedūra baigiama išdžiovinant nagus po specialia lempa. Reikia pastebėti, kad šios lempos dėka, nagai džiūsta labai greitai, vadinasi taupomas jūsų brangus laikas. Visos procedūros trukmė yra apie pusę valandos, o jei daromas manikiūras ir nuimami gelinio nagų lako likučiai, procedūra trunka apie valandą.

Gelinio lakavimo tendencijos

Nagų formos priklauso nuo to, ko pageidauja moterys ir kokia jų natūrali nagų forma. Žinoma, visada madoje klasikinė migdolo forma. Kalbant apie naujausias mados tendencijas, pastaruoju metu madingos tamsios sodrios spalvos, kuriomis lakuojami ne tik trumpi, bet ir ilgi nagai. Naujovė gelinio lakavimo rinkoje yra gelinis nagu lakas keiciantis spalva. Toks lakas, esant skirtingam apšvietimui atrodo vis kitaip.

Šiuo metu yra daug gamintojų, kurie gamina gelinius nagų lakus. Lietuvoje bene populiariausias yra harmony gelinis nagu lakas, kuris pasižymi geru kainos ir kokybės santykiu, plačia spalvų gama (galima rinktis net iš 48 skirtingų atspalvių). Harmony gelish lakai tobulai padengia visą nagą ir pasižymi itin lengvu nuėmimu. Tačiau būkite atidžios, nes Lietuvos rinkoje jau pasirodė šių nagų falsifikatų. Jei jus sudomino gelinis nagu lakas, kaina kurio yra gerokai mažesnė, geriau nerizikuokite ir jo nepirkite.

Taigi, gelinis nagu lakas, naudojant jį saikingai ir atsižvelgiant į savo nagų būklę, yra puiki išeitis, taupanti jūsų laiką ir išsauganti nagų grožį.

Ieškote kokybiškų medžiagų Jūsų grožio salonui? Apsilankykite Mesoderma.eu internetinėje parduotuvėje jau dabar!