Motociklų serviso įranga profesionalioms paslaugoms

Nors atrodo dar tik žiema įpusėjo, tačiau jau nebe taip ir toli ta lauktoji motociklininkų kovo 1-oji diena. Kuomet visi savo plieninius žirgus išgina iš garažu po žiemos ir išvažiuoja į gatves. Su nekantrumu šios dienos laukia visi motociklų mylėtojai ir entuziastai. O kad tas laukimas neprailgtų, tai dažnas jų eina į garažą pasikrapštyti prie savojo motociklo. Vieni, tai daro iš reikalo, kiti dėl malonumo. Tam, kad naudingai praleisti laiką garaže, reikalinga yra motociklų serviso įranga. Žinoma, dažnai tinka universali serviso įranga ir įrankiai, kurie yra naudojami ir remontuojant kitokias transporto priemones, tačiau yra ir specializuotų įrankių ir įrangos.

Kad kovo 1 dieną išvažiuoti į gatves su tvarkingu ir saugiu motociklu, reikia jį atitinkamai paruošti. Net jeigu jūs sezoną uždarėte ir motociklą žiemai palikote tvarkingą, rekomenduojama jį vis tiek patikrinti su motociklų serviso įranga. Tad, kad nenusikeltų sezono pradžia link vasaros, geriau išnaudokite žiemą rastą laisvą laiką. Pačioje pradžioje pradėkite nuo pirminės motociklo apžiūros, kurią galima greitai atlikti. Pirminė apžiūra būtų tokia: patikrinti ar veikia visos šviesos bei įspėjamieji signalai, ar yra atitinkamas padangose slėgis, pasikeisti filtrus bei tepalus, aušinimo skystį, stabdžių skystį bei visus kitus einamiausius dalykus.motociklų serviso įranga

Jeigu viską patikrinote ir atnaujinote motocikle esančius skysčius, pereikite prie sudėtingesnių veiksmų. Nors tą rekomenduotina patikėti savo srities specialistams, kurių remonto dirbtuvėse yra motociklų serviso įranga. Kadangi detalesniam motociklų mechanizmų patikrinimui yra reikalinga speciali įranga su kuria būtų galima patikrinti daugiau. Jums būtinai reiktų patikrinti automobilyje esančius stabdžius, o tam yra reikalingas stabdžių tikrinimo stendas. Reiktų pasitikrinti ar reikiamu kampu šviečia žibintai, patartina atlikti ratų balansavimą, nes tai motocikle yra net svarbiau, nei vairuojant automobilį.

Iš sudėtingesnių veiksmų, kur būtų reikalinga specializuota motociklų serviso įranga, tai būtų susiję su kuro sistema. Dažnai žiemą nuo kuro bake likusio kuro metalas yra paveikiamas korozijos, todėl reikia išvalyti visą sistemą. Jeigu jau yra atliekami veiksmai su kuro sistema, rekomenduotina pasinaudoti karbiuratorių sinchronizavimo prietaisu, kurio pagal suvienodinsite karbiuratoriaus darbą. Taip pat prijunkite diagnostikos įrangą, kurios pagalba galėsite matyti kaip veikia jūsų tam tikri mechanizmai ir ar neturi elektronikos gedimų motociklas.