Milijonierių pažinčių svetainės, kaip jas rasti?

Straipsnio antraštė nuskambėjo intriguojančiai? Nusiraminkite, tokių pažinčių svetainių populiarumas auga žaibiškai. Nieko keisto, kad atsirado ir tokio tipo pažinčių puslapiai. Svarbiausia, kad žmonės liktų patenkinti teikiama paslauga. Jeigu yra krikščioniškos pažinčių svetainės, kodėl negali būti ir pažinčių svetainė, kurioje renkasi turtingi žmonės ir ieško sau meilužių arba žmonų. Taigi pakalbėkime plačiau apie milijonierių pažinčių svetaines.

Galvojate turtingi vieniši vyrai nenori turėti žmonų? Aišku, kad nori, juk kiekvienas norime būti mylimas. Neretai turtingi vyrai susiranda merginas užsienietes iš Azijos ar kitų egzotiškų kraštų ir ilgai ir laimingai su jomis gyvena. Neretai turtingi vyrai ieško merginų trumpalaikiams pasilinksminimams arba įvairioms kelionėms. Už tai joms būna atlyginama. Tokie vyrai yra vadinami “Sugardaddies”, o merginos norinčios jų pinigų už savo meilę “Sugarbabies”.

Neretai tokių pažinčių ieško ir turtingos moterys, jos gali būti arba tiesiog vienišos arba našlės. Lygiai taip pat kaip ir vyrai, jos ieško berniukų žaisliukų, už kurių dėmesį ir meilę atsilygina pinigais, kelionėmis arba prabangiomis dovanomis. Tokios moterys vadinamos “Sugarmamas”, o vaikinai “Boytoys”.

Kai jau supratome ką reiškia tokios pažintys atsakysime, kur rasti tokius pažinčių tinklapius. Atsakymas labai paprastas, google paieškos sistema. Tokių portalų iš karto rasite visą galybę, bet jei pageidaujate naudotis lietuviška versija, rinkitės Sugardaters.lt. Svetainėje skelbiama, kad čia antrą pusę gali rasti tiek vyrai, tiek moterys, nesvarbu ko ieškote. Ar tai pasiplaukiojimas jachta savaitgalį ar santykiai visam gyvenimui. Čia rasite turtingų vyrų ir gražių moterų iš viso pasaulio. Čia taip pat yra daug straipsnių apie tokius santykius. Galite net rasti testą, kuris pasakys, kuriam tipui jūs priklausote. Už narystę čia mokėti nereikės, jūs iškarto galėsite matyti narių nuotraukas ir su jais susirašinėti, už ją moka tik turtingi vyrai ir moterys.Tinklapio tikslas ir vizija yra tokia, kad abi pusės susirastų sau naudingus santykius. Tai reiškia viena pusė gauna finansinę naudą, o antroji meilę. Ši svetainė yra saugi ir patikima.

Kai kas gali smerkti tokius santykius, bet ne mums teisti ką tai tenkina, juk ne mūsų reikalas jei žmonės jaučiasi laimingi ir nesvarbu kokį sandėrį jie yra sudarė vardan jų meilės.