Miestų skelbimų tinklapiai: kuo jie išsiskiria?

skelbimaiInterneto vartotojams, vykdantiems kažkokias komercines veiklas, nėra būtina jų reklamuoti skelbimų portaluose mokant pinigus – skelbimus dabar dėti galima visiškai nemokamai! Miestams ir jų rajonams priskiriami skelbimų tinklapiai šiuo metu neima jokio mokesčio už skelbimų talpinimą, o taip pat vartotojai gali pamiršti apribojimus – kiekis taip pat nėra nustatytas. Tai reiškia, kad renkantis miestų skelbimų tinklapius, vartotojai išvengia mokesčių ir skelbimus gali dėti neribotai. Žinoma, kol neprarandamas saikas, tol už skelbimų talpinimą tokiuose tinklapiuose nereikia mokėti nei kiek, tačiau jeigu jūs dedate didžiulį kiekį skelbimų be jokio saiko, tai tuomet portalų administratoriai gali pareikalauti ir tam tikrų mokesčių.

Norintiems visiškai neribotai ir nemokamai talpinti skelbimus, reikėtų rinktis būtent miestų skelbimų tinklapius. Juos galima atsirinkti pagal lankomumą. Viešai netgi yra pateikiamas labiausiai lankomų nemokamų skelbimų tinklapių sąrašas, o tame sąraše dažniausiai galima išvysti būtent miestų skelbimų svetaines. Pavyzdžiui, jeigu esate iš pajūrio, tai jums reikia suvesti paieškos sistemose atitinkamus terminus. Tarkime, jeigu suvedate „Kretingos skelbimai“, tai tuomet gausite portalus, kuriuose gali visus pasiūlymus dėti būtent kretingiškiai. Kas liečia apribojimus, tai tokių portalų administratoriai dažniausiai pabrėžia, kad ribojimai taikomi tik nesąžiningai skelbimus talpinantiems vartotojams. Tai reiškia, kad jeigu kažkurią skelbimų kategoriją užplūsite tuo pačiu skelbimu, tai tuomet nenustebkite, jeigu būsite išmesi iš tokio portalo.

Skelbimų tinklapiai, siūlantys nemokamai dėti skelbimus, dažniausiai neima nė cento, nes vartotojai paprasčiausiai tokiems portalams kuria turinį. Tačiau, labai svarbu pabrėžti, kad jokiu būdu nevalia dėti to paties skelbimo keliose kategorijose, tuo labiau – kelis kartus iš eilės. Tai būtų laikoma nesąžininga veikla. Už tai jūs galite būti blokuojami.

Jeigu jus domina tik nemokamų skelbimų talpinimas, tai jums reikėtų ieškoti būtent tam tikrų miestų skelbimų svetainių. Jų veikimo principas panašus į didžiųjų skelbimų portalų, tik esminis skirtumas tas, kad tokie portalai leidžia dėti pasiūlymus tik konkrečių miestų ar rajonų gyventojams. Internete tokius skelbimų portalus turi kone kiekvienas miestas, tik aišku – vieni jų turi daugiau, o kiti – mažiau.