Kur dar gali būti panaudoti oro kompresoriai?

Oro kompresoriai yra viena reikalingiausių įrangų, kurią galima sutikti daugelyje vietų. Jie naudingi tuo, kad iš oro sukuria aukštą slėgį ir galima naudoti pneumatinę įrangą, su kuria yra dirbama. Todėl tokios įrangos paklausa yra didžiulė ir oro kompresoriai bus visada reikalingi ir naudingi daugelyje sričių.

Turbūt nerastume serviso, kuriam būtų nereikalingi oro kompresoriai. Jų pagalba serviso mechanikas prijungia susijusią įrangą: pneumatinius veržliasūkius, terkšles, gręžtuvus ir kitą įrangą. Pneumatiniai veržliasūkiai yra vieni labiausiai reikalingų, kadangi jų pagalba galima greitai prisukti ir atsukti veržlias. Todėl serviso mechanikas sutaupo daugybę savo laiko ir energijos, nes visa tai yra padaroma vos per kelias sekundes. Kai palyginus su paprastu raktų komplektu tokie darbai yra atliekami gerokai ilgiau ir išnaudojama daugybę energijos. Taip pat svarbu tai, kad dirbant su tokia įranga yra taupomas ir pačio kliento laikas, kadangi jis yra aptarnaujamas kur kas greičiau.

oro kompresoriaiOro kompresoriai yra plačiai naudojami ir servisuose, kurie užsiima tik kėbulo remontu. Atlikus kėbulo atstatymo darbus reikia nudažyti automobilio kėbulą, todėl ten yra naudingi oro kompresoriai, pulverizatoriai, poliruokliai ir šlifuokliai. Oro kompresorius sukuria tokį aukštą slėgį, kad jo pagalba pulverizatorius gali lygiai ir vienodai padengti dažų sluoksnį, dėl to jie yra labai vertinami šioje veikloje.

Taip pat oro kompresoriai ir susijusi įranga, pneumatiniai kniedikliai ir gręžtuvai, yra naudojami pramonėje. Žinoma, ten oro kompresoriai yra naudojami kitokie. Tačiau darbo principas yra vienodas. Kompresorius sukuria aukštą oro slėgį, kuris yra paduodamas į tam tikrą įrangą ir tokiu būdu darbai yra atliekami gerokai greičiau.

Kita plati tokios įrangos panaudojimo galimybė yra žemės ūkyje. Ūkininkai, kaip ir serviso mechanikai, tokią įrangą naudoja kai nori atsukti arba prisukti veržlias. Tik skirtumas tas, kad žemės ūkyje tos veržlės būna didesnis ir, dažnu atveju, paveiktos aplinkos faktorių: korozijos, aplipusios žemėmis ir panašiai. Todėl oro kompresoriai ūkininkams yra dar naudingesni, kadangi atsukti tokias veržlias rankiniu būdu yra kur kas sunkiau ir sunaudojama gerokai daugiau energijos.