Krovinių pervežimo paslaugos į Norvegiją

Lietuvai įstojus į Europos Sąjungą, suaktyvėjo ir supaprastėjo eksportas į įvairias ES šalis, tačiau tai nereiškia, kad kitos šalys, nepriklausančios Europos Sąjungai, liko užmirštos ar mažiau patrauklios mūsų šalyje veikiantiems verslams. Priešingai. Pavyzdžiui, Norvegija yra labai dažnas Lietuvos eksportuotojų pasirinkimas. Norvegijos ekonominę padėtį lyginant su mūsų ar kai kurių kitų ES šalių padėtimi, matomi akivaizdūs skirtumai – tai šalis, kuri pasižymi tvirta ir stabilia, nuolatos augančia ekonomika, labai mažu nedarbo lygiu, didele perkamąja galia ir kitais privalumais, dėl kurių Lietuvoje veikiantys verslai vis dažniau dairosi į Norvegiją. Ir nepaisant to, kad tai nėra Europos Sąjungos šalis, mūsų šalis su Norvegija jau seniai sudariusi EEE susitarimą, todėl prekybiniai klausimai sprendžiami labai aktyviai.

Pervežimo paslaugos į NorvegijąBe abejo, jei iki šiol jūs niekuomet neturėjote verslo ryšių su norvegais, jums neabejotinai kils labai daug klausimų, į kuriuos norėsite gauti tikslius atsakymus, padedančius lengviau susiorientuoti, ką ir kaip reikėtų daryti, kad kuo efektyviau įsilietumėte į svečios šalies rinką ir sulauktumėte Norvegijos gyventojų palankumo.

Taip pat jūs galite svarstyti, kokiu būdu į Norvegiją eksportuotumėte savo prekes, jei neturite jūsų verslui priklausančio krovininio transporto. Be to, atstumas iki Norvegijos yra net 2200 km. Tačiau jums tikrai nėra būtina savo įmonėje įsteigti atskirą logistikos skyrių – profesionalios pervežimo paslaugos į Norvegiją (www.kigis.lt/paslaugos/lietuva-norvegija) gali pateikti puikų sprendimą. Tokiu atveju jums nereikės patirti didžiulių išlaidų, kurios kiltų tuomet, jei investuotumėte į vilkikus ir samdytumėte etatinius vežėjus. Krovinių pervežimo paslaugos į Norvegiją eliminuoja minėtų elementų būtinybę ir padeda verslui lengviau bei efektyviau eksportuoti savo produkciją į minėtą Skandinavijos šalį.

Dar vienas svarbus privalumas, kuris tiesiogiai susijęs su krovinių pervežimo paslaugomis – tai lengvesnė verslo „integracija“ į Norvegiją. Naudojantis minėtos paslaugomis, jums nėra jokios būtinybės akimirksniu siųsti labai didelės apimties krovinius, tokiu atveju tvirtai nežinant ar jūsų produkcija bus sutikta palankiai. Todėl pasinaudoję krovinių pervežimo paslaugomis, galite transportuoti optimaliausią produkcijos kiekį, kuris padėtų lengviau ir laipsniškai įsilieti į Norvegijos rinką.