Kontroliuojant finansų rinkos dalyvius, gerėja ir jų paslaugų kokybė

refinansavimasLabiau kontroliuojant finansų rinkos dalyvius, pastebima, kad gerėja ir jų teikiamų paslaugų kokybė – greitųjų kreditų bendrovės ne tik nuleido palūkanas, bet ir pradėjo teikti tokias paslaugas, kurias iki šiol teikdavo tik specializuotos įmonės. Aiškiau kalbant, populiariausios bendrovės, kurios skolina iki kelių tūkstančių eurų sumas, nuo šiol teikia ir refinansavimo paslaugas. Žinoma, ne visi vartotojai gali tuo pasinaudoti, tuo labiau, kad kalba eina ne apie visas tokio tipo paskolų bendroves. Norintys sumažinti turimą finansinę naštą turėtų peržiūrėti ką šiuo metų didžiausi kreditų teikėjai gali pasiūlyti į skolas įklimpusiems asmenims. Tiesa, į skolas įklimpę asmenys turėtų būti laikomi mokiais ir dar nevėluojančiais mokėti savo įmokų.

Greitųjų kreditų bendrovės, kurios pradėjo teikti refinansavimo galimybę, siūlo perkelti paskolas pas jas ir šitaip sumažinti įsipareigojimų naštą. Esmė tame, kad tokios bendrovės mažas palūkanas siūlo ne tik vartojimo kreditams, bet ir refinansavimo paskoloms. Tokiomis paskolomis dažnai pasinaudoja tie, kurie gerokai permoka kitose bendrovėse. Kaip skelbia svetainė http://www.atriekrediti.biz/aizdevejs/15-credit24 didžiausia problema ta, kad vartotojai nesidomi jokiomis skolų sumažinimo galimybėmis, nors jų išties yra gana daug.

Refinansavimo paskolos nuo vartojimo kreditų skiriasi tuo, kad refinansavimui taikomos gerokai mažesnės palūkanos. Būtent todėl įsiskolinusiam vartotojui būtų naudinga perkelti turimus įsipareigojimus, nes jam tiesiog sumažėtų sumokamų įmokų suma. Kiekvieną mėnesį vartotojas turėtų mokėti gerokai mažesnes įmokas, o jeigu terminas dar ir yra prailginamas, tai jos susidarytų visai nedidelės. Aišku, viskas priklausys nuo sumos – jeigu turimi įsipareigojimai yra labai dideli, tai net neaišku ar refinansavimo bendrovė norės rizikuoti. Čia galutinį sprendimą bendrovei padės priimti įsipareigojimų vykdymo istorija.

Jeigu jūs savo įsipareigojimus iki šiol vykdėte laiku, tai tikėtina, kad finansavimą gausite, bet jeigu jūs jau keletą mėnesių neturite iš ko mokėti įmokų, tai jums refinansavimo paslauga nebus suteikta. Jūs tiesiog neatitiksite reikalavimų. Kiekviena bendrovė, prieš sudarant sutartį, įvertina visus rizikos faktorius, todėl turite žinoti, kad kreditorius būtinai peržiūrės jūsų kredito istoriją bei informaciją apie pajamų gavimą.