Kokybiški ir patikimi automobilių akumuliatoriai šiai žiemai – būtini!

Automobiliu akumuliatoriaiVėl artėja šalta ir ilga lietuviška žiema. Daugelis vairuotojų jos tikrai nemėgsta. Ir ne be priežasties. Tai ne tik korozija ant kėbulo ir automobilio dugno, bet ir sunkiai užsivedantis automobilis. Dėl to akumuliatoriais ir žvakėmis reikia rūpintis jau dabar, rudenį.

Automobilių akumuliatoriai turi būti pakankamai patikimi. Iš kur žinoti, kad jie tokie ir yra? Jei tai Varta, Bosch ar kito žinomo gamintojo produkcija, jaudintis nėra dėl ko. Liks tik kartą per metus patikrinti, ar jie neiškrauti ir viskas – rūpesčius galima pamiršti 3-5 metus. Su paprastais akumuliatoriais tokie užtikrinti vairuotojai nebūna. Ypač tie, kurie žiemą automobilius stato kieme, o ne garaže ar požeminėje stovėjimo aikštelėje. Turint savą kiemą ir galimybę iš garažo akumuliatorių pakrauti, tai irgi neatrodo didelė problema. Tačiau taip gali tik mažuma vairuotojų. Visiems kitiems gelbėja tik kokybiški automobilių akumuliatoriai, kuriuos dabar galima įsigyti ir internetu.

Kodėl verta investuoti į gerą akumuliatorių?

  1. Kokybiškas akumuliatorius dirba 3-5 metus ir kainuoja 70-100 eurų. Nekokybiškus reikia keisti kas metai, jie kainuoja apie 35-50 eurų. Tad aritmetika paprasta – per 3-5 metus reikia pakeisti mažiausiai 3 akumuliatorius, tad jų kaina yra 105-150 eurų vietoj vieno.
  2. Gamyboje naudojamos kokybiškesnės medžiagos. Tai reiškia, kad akumuliatorius gali būti ne kartą pakraunamas. Nekokybiškų akumuliatorių krovimo ciklai yra trumpesni, tad pakrovimo galimybės mažta.
  3. Garantija yra ilgesnė. Štai Varta suteikia 24 mėnesius garantijos.
  4. Įvairių talpų pasirinkimas Yra galimybė rinktis didesnę ir mažesnę talpą pagal kiekvieno modelio išmatavimus.
  5. Aukštesnės kokybės kontaktai. Tai padeda kontaktams neužrūdyti ir geriau perduoti elektros impulsus.

Laukti tikrai nereikia žiemos – automobilių akumuliatoriais pasirūpinkite jau dabar. Juos galima įsigyti ir el. parduotuvėje autoreka.lt. Beje, rinkdamiesi akumuliatorius internetu turite žinoti tikslius jų išmatavimus. Nors ir galima prekę, pirktą internetu grąžinti per 30 dienų, tačiau geriau jau tinkamą dydį užsisakyti iš karto. Prekę pristato kurjeris, tad galima užsisakyti ir į darbą (pašto darbuotojos nebus patenkintos daugiau nei 10 kilogramų sveriančiais siuntiniais).

Kokybiškas akumuliatorius turėtų būti paruoštas bent jau iki lapkričio 1 dienos. Kai keisite padangas, autoservise galite pakeisti ir akumuliatorių, jei patys nenorite teptis rankų.