Kodėl verta rinktis poliuretaną namų šiltinimui

Kiekvienas namų šeimininkas siekia kuo didesnio komforto sau ir savo šeimai. Didelė to komforto sudaromoji dalis – tai tinkamas namų apšiltinimas. Bet vos tik pagalvojame apie gerą, kokybišką pastato šiltinimą, neišvengiamai iškyla klausimas – kokias šiltinimo medžiagas pasirinkti? Medžiagų ir jas siūlančių įmonių pasirinkimas dar niekada nebuvo toks platus, tačiau  šiltinimas poliuretano putomis greitai tapo daugumos favoritu, pasižyminčiu kaip vienu taupiausių, moderniausių ir svarbiausia – efektyviausių šiltinimo būdų. Tačiau kaip poliuretanas sulaukė tokio didelio klientų dėmesio? Kodėl verta rinktis šiltinimą poliuretanu?

Šiltinimas poliuretanu nėra pats populiariausias šiltinimo būdas, Lietuvoje dar nesulaukęs plataus naudojimo, tačiau jis yra daug pranašesnis už savo pirmtakus. Ši izoliacijos priemonė užsienyje yra labai populiari, tačiau ne veltui: poliuretano putos yra nepaprastai gera šiltinimo medžiaga, sugebanti ne tik izoliuoti šilumą ir sumažinti šilumos kainas, bet ir apsaugoti namo paviršius nuo drėgmės.

Putų poliuretanas yra purškiamas naudojant specialią įrangą į plotą, kurį norime apšiltinti. Šių savybių dėka, poliuretano putlastis taip pat leidžia uždengti ir užpildyti pastebėtus plyšius. Dėl to ši medžiaga puikiai tinka ne tik šiltinant pastato sienas, bet ir sandarinimo darbams. Užpurškiamos putos užkietėja nepaprastai greitai. Panaudojus pneumatinius įrenginius, termoplastinis poliuretanas gali pasiekti ir apšiltinti net sunkiausiai prieinamas vietas. Ši medžiaga puikiai apsaugo objekto konstrukciją nuo žalingos drėgmės ir neleidžia formuotis pelėsiui. Poliuretano putų lengvumas neapsunkina pastato, o jų purškiamas sluoksnis visai nedidelis. Šios medžiagos universalumas yra nepaprastas. Darbas vyksta nepaprastai greitai, kadangi darbams reikalinga įranga yra nesunki, medžiaga sustingsta žaibiškai greitai, o purškiamo paviršiaus paruošti nereikia. Poliuretano putos yra ekologiška medžiaga, nekenkianti gamtai, neleidžia formuotis pelėsiui,

Šiltinimo įmonė „Gamo“ savo svetainėje leidžia pasirinkti tarp atvirų bei uždarų porų poliuretano. Atvirų porų poliuretanas yra puiki medžiaga naujai statomiems arba renovuojamiems objektams. Šios putos puikiai apšiltina kiekvieną namo su šlaitiniu stogų konstrukcija. Atvirų porų poliuretanas puikiai apšiltina rąstinius, medinius, karkasinius gyvenamuosius namus, tiek iš vidaus, tiek iš išorės. Šios medžiagos yra minkštos ir lengvos, leidžia kvėpuoti pastato sienos bei atitinka visus ekologiškumo bei ilgaamžiškumo standartus. Gamybai skirtiems ar komercinės paskirties objektams labiau tinka uždarų porų poliuretanas. Ši medžiaga yra kur kas kietesnė ir sunkesnė nei atvirų porų putos. Medžiagos atsparumas ir tvirtumas puikiai tinka didelėms metalinėms bei betoninėms konstrukcijoms, tačiau uždarų porų putos tinka tik išoriniam šiltinimui. Gamo purškiamos putos turi neregėtą universalumą, tinkamą bet kokiam apšiltinimui. Apsilankę įmonės svetainėje, čia rasite geriausius, jūsų poreikius atitinkančius šiltinimo būdus. Putų poliuretanas – tai viena geriausių ir patogiausių šiltinimo medžiagų, kurią rekomenduojame naudoti naujiems bei renovuojamiems pastatams.