Kodėl automobilių detalių pirkimas internetu vis populiarėja?

automobiliu detalesTurbūt nerastume nė vieno žmogaus kuris nebūtų pirkęs kokio nors daikto internete. Kasdien daugybė žmonių naršo internete ieškodami prekių ir paslaugų nes technologijų pagalba tai daryti yra labai lengva ir patogu. Net ir menkiausią daiktą gali rasti neiškeldamas kojos iš namų, tik susimokėk už pristatymą. Ne išimtis ir automobilių dalys. Kodėl šias atrodo labai specifines prekes vis labiau perka internete?

 

Parduotuvių gausa

 

Augant paklausai, auga ir pasiūla. Trafic.lt duomenimis per pastaruosius 2 metus Lietuvoje atsirado dešimtys elektroninių parduotuvių siūlančių kone visas įmanomas detales kurių gali prireikti remontuojant ar tiunginiuojant automobilį. Elektroninė prekyba žengia priekyje vartotojų norų – siūlomos programėlės palengvinančios užsakymą, pristatymas tą pačią dieną, lojalumo programos ir dar daugybė vartotojo pasitenkinimą padidinančių priemonių.

 

Patogumas

 

Be to, kad nereikia išeiti iš namų, pirkėjas turi galimybę rinktis iš labai plataus asortimento. Siūloma ne tik brangių garsių prekinių ženklų produkcija bet ir pigesnė, vartotojui suteikiama visiška laisvė ir neperšama pašalinė tendencinga nuomonė su kuria susiduria menkiau apie automobilius išmanantys vairuotojai. Elektroninės parduotuvės pritaikytos patogiai naudoti ne tik kompiuteryje, bet ir mobiliuosiuose įrenginiuose. Nors vietos tobulėjimui dar tikrai yra, pats detalių išsirinkimo procesas yra suprastintinas ir pagal tai kiek daug filtrų sudėta, reikiamą detalę galima surasti greičiau nei per pusę minutės. Nauda gaunama ne vien dėl greitos paieškos, pirkėjui nereikia važiuoti į parduotuvę ir laukti eilėje. Tai ypač aktualu rajonuose gyvenantiems žmonėms kurie dažniausiai patys remontuojasi automobilius. Automobilių detalių pardavėjai internete taip pat siūlo prekių grąžinimo garantiją todėl nesvarbu ar pirksite padangas ar valytuvus, visuomet galite išsiųsti pardavėjui jeigu jums prekė netinka, tereikia pačiam apmokėti siuntimo išlaidas.

 

Kainų palyginimas

 

Vienas svarbiausių dalykų lemiančių auto detalių pirkimą internetu yra gebėjimas greitai priimti sprendimą pirkti palyginus tiekėjų kainas. Kai tai reikia padaryti fiziškai, geriausios kainos ieškojimas dažnu atveju gali būti nuostolingas, na o internete tai galima atlikti greitai ir žinoma sutaupyti. Dar vienas privalumas kuriuo naudojasi pirkėjai – prekių įsigijimas išsimokėtinai. Internete sudaryti tokią sutartį trunka vos 10 minučių ir išgelbėja tuos pirkėjus kuriems reikia pirkti brangias detales ir šiam pirkiniui jie tuo metu neturi pakankamai pinigų.