Kelionių planavimas

kelionesLietuvoje kelionių organizatorių yra ne vienas, bet jų nereikėtų painioti su skrydžių bendrovėmis – tie organizatoriai tiesiog surengia kelionę klientui, o skrydžių bendrovės tiesiog siūlo lėktuvo bilietus. Esmė tame, kad pasitaiko žmonių, kurie supainioja kelionių agentūrų paslaugas su skrydžių bendrovių pasiūlymais. Skrydžiai į kitas šalis ir reiškia, kad jūs tiesiog į pasirinktą šalį nuskrisite – viešbučiais ir kitomis paslaugomis turėsite pasirūpinti patys. Kelionių agentūros, kurios organizuoja keliones, dažniausiai siūlo viską t.y. į kainą įskaičiuojamas skrydis pirmyn ir atgal, apgyvendinimas, transporto paslaugos, maitinimas ir t.t. Žinoma, visas keliones jūs organizuoti galite ir be kelionių agentūrų paslaugų.

Jeigu norite išleisti kuo mažiau pinigų tam tikrai išvykai, tai pirmiausia siūlytume ieškoti specialių interneto svetainių, kuriose pateikiama visa pagrindinė informacija apie kelionių planavimą. Ten rasite begalę patarimų kaip tinkamai išsirinkti skrydžių bendrovę, kaip pasirinkti viešbutį, kaip sutaupyti pinigų ir t.t. Tokiose svetainėse taipogi yra reklamuojami tam tikri pasiūlymai – pažintinės kelionės, skrydžiai mažiausiomis kainomis ir t.t. Geriausia tai, kad tokiose svetainėse viskas pateikiama nemokamai, todėl skyrę bent kelias minutes, jūs tikrai sužinosite kaip viską suplanuoti išleidžiant nedaug pinigų.

Kalbant apie kelionių organizavimą, visada reikia atsižvelgti į tai ar keliaujate vieni ar ne. Jeigu keliaujate su draugais, tai nemaža tikimybė, kad galbūt bus šiek tiek sudėtinga rasti pigių skrydžių bilietus keliems asmenims. Patys pigiausi bilietai dažniausiai yra tie, kurie užsakomi likus vos kelioms valandoms ar dienai iki skrydžio. Tiesiog tai yra paskutinės minutės kelionių bilietai.

Renkantis kelionių agentūrų paslaugas, turėkite galvoje, kad jūs joms sumokėsite nemažai pinigų. Pinigus jūs mokėsite už organizavimą. Kelionių agentai pasirūpina skrydžių bilietais jums norima klase, taipogi užrezervuoja viešbučius tam tikram laikotarpiui, pasirūpina, jog oro uoste būtumėte paimti ir nuvežti tiesiai į viešbutį ir t.t. Kelionių agentūros tiesiog pasirūpina, kad jūsų kelionė būtų sklandi. Žinoma, vienintelis minusas tas, kad tokioms agentūroms tenka atseikėti nemažas sumas, todėl daugelis žmonių visas keliones organizuojasi patys, nes sutaupomos ženkliai didesnės sumos.