Karinė vaikų vasaros stovykla jūsų atžalai

Artėjant vasarai, norite būti tikri, jog jūsų vaikas linksmai, tačiau kartu ir prasmingai praleistų laiką? Turime jums pasiūlymą. Karinė vaikų vasaros stovykla – pats geriausias sprendimas, kurį galite priimti. Šiame straipsnyje pasidalinsime tokių stovyklų privalumais.

Karinė vaikų vasaros stovykla užtikrina, jog vaikas praleis pakankamai laiko gamtoje. Jūs, kaip ir dauguma šiuolaikinių tėvų, ko gero, susiduriate su problema – jūsų vaikas per daug laiko praleidžia tarp keturių sienų ir per mažai laiko leidžia lauke, gamtoje. Šioje stovykloje viskas pasikeis. Dvidešimt keturias valandas per parą vaikai ir paaugliai laiką leis būtent gamtoje, miškuose ir, žinoma, be jokių technologijos prietaisų.

Sukarinta vasaros stovyklaStovyklos metu laikas itin suplanuotas, tad galite būti tikri, jog vaikas nė akimirką nenuobodžiaus. Į aktyvų laisvalaikį įeis tokie užsiėmimai  kaip rytinė mankšta, žygiai į miškus, bridimai upėmis, užduotis, karstantis po medžius, šliaužiojimai purvu, komandiniai žaidimai, skirti ugdyti greitį bei ištvermę. Po tokių patirčių daugeliui vaikų kompiuteris ar planšetė tikrai nebeatrodys tokie patrauklūs.

Taip pat, karinė vaikų vasaros stovykla padeda ugdyti asmeninę ir kolektyvinę atsakomybę. Vaikas supras, jog, jeigu ryte pamirš pasikloti lovą, ateis vadovas ir suvers visą kambarį, kurį teks tvarkyti ne tik kaltininkui, bet ir visai grupei. Tai skatins laiku atlikti užduotis. Taip pat, atliekant užduotis ir žaidžiant komandinius žaidimus, bus skatinama galvoti ne tik apie savo, bet ir apie visos grupės gerovę. Tai padės puikius pagrindus ir vaiko ateičiai.

Galiausiai, karinė vaikų vasaros stovykla – pati geriausia vieta susirasti naujų draugų iš visos Lietuvos. O juk pasigirti turint draugą iš pajūrio ar sostinės yra daug „kiečiau“ nei turėti beveidį draugą kompiuteryje, tiesa?

Taigi, tikimės, jog šis straipsnis išsklaidė jūsų skeptiškumą ir abejones ir nedelsdami pradėsite ieškoti savo vaikui tinkamos karinės stovyklos, kuri užtikrins nepamirštamus vasaros prisiminimus. Po jos grįžęs vaikas turės ką papasakoti ne tik jums ar seneliams, bet ir iš kelionių grįžusiems draugams. Taip pat, įgytos patirtys ir įgūdžiai padės tirtus pagrindus atsakingai atliekant užduotis mokykloje ir tolesniame gyvenime.