Kaip suorganizuoti vakarėlį namuose?

spintos lovosArtėja svarbus jubiliejus ar tiesiog norite sukviesti visus draugus į vieną vietą, tačiau nenorite išlaidauti ir užsisakyti restorano ar kavinės? Tokiu atveju, galite išnaudoti ir savo namų aplinką. Pateiksime kelis patarimus, kurių pagalba suorganizuosite puikiausią šventę „namų sąlygomis“.

 

 

  1. Atidžiai peržiūrėkite svečių sąrašą. Kadangi jūsų erdvė ribota, metas pagalvoti apie tai, kuriuos žmones iš tiesų norite matyti savo šventėje, o kuriuos kviestumėte tik todėl, kad reikia. Sudarykite nedidelį artimiausiųjų bičiulių sąrašą ir nesijaudinkite dėl nepakviestųjų – taip ne tik būsite tikri, kad visiems užteks vietos, bet ir puikiai praleisite laiką su žmonėmis, kurie jums iš tiesų svarbūs.
  2. Išnaudokite turimus baldus. Tam, kad namuose esančios spintos, lovos ir stalai netrukdytų, o, priešingai, pasitarnautų jūsų šventei, apmąstykite, kaip galite tinkamai juos išnaudoti. Jei virtuvės stalas didesnis nei stovintis svetainėje, trumpam sukeiskite juos vietomis – taip būsite tikri, kad maistas ir gėrimai bus sutalpinti vienoje vietoje ir svečiams bus paprasčiau jais vaišintis. Jei namuose turite sofą-lovą – puiku, vakarėlio metu ant jos susodinsite svečius, o nakčiai galėsite paguldyti nakvoti liekančius bičiulius.
  3. Paprašykite svečių atsinešti maisto ir gėrimų. Jei norite tiesiog praleisti laiką su geriausiais draugais ir artimaisiais, susitarkite, kad vietoj dovanų jie atsineš įvairių užkandžių, vyno ar alaus. Taip sutaupysite ir pinigų, ir laiko, kurį praleistumėte parduotuvėse. Be to, žinosite, kad visi svečių norai patenkinti.
  4. Sugalvokite linksmų užsiėmimų. Tam, kad jūsų šventė nebūtų vien tik maisto valgymas ir alaus gėrimas, pasirūpinkite veiklomis, kurios pralinksmins tiek jus, tiek ir jūsų svečius. Beveik niekada „neprašausite“ pakvietę draugus pažaisti tokius žaidimus kaip ALIAS ar TWISTER – komandiniai žaidimai ne tik suteiks daug gerų emocijų, bet ir sustiprins ryšį.
  5. Organizuojant kokį nors renginį visada norisi, kad jis pavyktų ir būtų pats geriausias. Tokiu būdu užsikraunate didžiulę atsakomybę ant savo pečių. Nusiraminkite ir pažiūrėkite į tai, kaip į įprastą laisvalaikio praleidimo būdą. Kuo ramesni ir laisvesni jausitės, tuo didesnė tikimybė, kad vakarėlis pavyks. Juk ir svečiams daug malonesnis tas namų šeimininkas, kuris turi laiko su visais pabendrauti užuot lyginęs susilamdžiusias stalo servetėles.

Taigi, tam, kad puikiai atšvęstumėte bet kokią norimą progą, visai nebūtina išleisti krūvos pinigų. Puikią šventę galite suorganizuoti ir patys savo namuose. Viskas, ko reikia – šiek tiek fantazijos, noro ir laiko.