Kaip šiuolaikinės technologijos paveikia verslą

MB steigimas

Galbūt pastebėjote, kad kasdien mūsų šalyje įkuriama ne viena nauja įmonė. Tokia didelė sparta yra įtakota moderniųjų internetinių technologijų. Žmonės vis dažniau ir greičiau įžvelgia begalę įvairių perspektyvų, kuriomis stengiasi pasinaudoti. Kadangi gyvename technologijų amžiuje, didžioji dalis šiuolaikinių įmonių yra paremtos būtent internetiniais sprendimais. Trumpiau tariant, nemaža dalis komercinės veiklos yra perkeliama į virtualią erdvę.

Nors tai yra kur kas patogesnis būdas vystyti savo verslą, negalima pamiršti, kad internete kiekvienam verslo subjektui galioja tokios pačios taisyklės, kaip ir tiems, kurie savo veiklą vykdo fizinėje erdvėje. Tai reiškia, kad visuomet yra būtinas įmonės steigimas (jei nekalbame apie labai smulkią komercinę veiklą, kuriai pakanka ir individualios veiklos pagal pažymą ar verslo liudijimą). Tokiu atveju verslo savininkas veikia per įsteigtą juridinį asmenį, kuriam yra taikomos visiškai kitokios taisyklės nei fiziniam komercinę veiklą vykdančiam asmeniui.

Taigi, jei į savo veiklą žvelgiate rimtai ir įžvelgiate joje daug galimybių, galinčių jums sukurti stabilų finansinį pagrindą, neabejotinai turėtumėte pasirinkti juridinio asmens steigimą, pvz., Mažąją bendriją, Uždarąją akcinę bendrovę, Individualią įmonę ar kt. Tuo tarpu, jei galvojate ir apie papildomų investicijų pritraukimą – UAB galėtų būti pats tinkamiausias sprendimas. Investuotojai į verslo subjektus, kurių juridinė forma yra UAB, žvelgia kur kas palankiau, todėl tokiu atveju galite išvengti įvairių nesklandumų.

Kita vertus, nepamirškite, kad UAB, VšĮ ar MB steigimas yra tik viena iš pradinių kiekvieno verslo sudedamųjų dalių. Kai šis klausimas yra išsprendžiamas, tuomet reikia apgalvoti savo verslo plėtros klausimus. Tai bus labai atsakinga užduotis, kuriai būtina skirti pakankamai dėmesio, laiko ir pastangų.

Jei tai bus jūsų pirmasis verslas, tuomet neišsigąskite, kai kils labai daug klausimų, į kuriuos sunkiai rasite tikslius atsakymus. Su tokiais iššūkiais susiduria bene kiekvienas pradedantysis verslininkas, todėl tereikia nenuleisti rankų ir ieškoti pačių produktyviausių išeičių. Tokiais atvejais jums visuomet gali pagelbėti profesionalūs buhalteriai ir finansininkai, kurie turi daug patirties, susijusios su įvairaus dydžio įmonėmis ir labai skirtingomis komercinėmis veiklomis.