Kaip savo drabužių spintą paruošti šiltajam metų laikui

Kai šalti žiemos orai pradeda trauktis, laikas pradėti ruošti garderobą šiltesniam pavasario ir vasaros sezonui. Pateikiame keletą patarimų, padėsiančių paruošti spintą artėjantiems sezonams.

Supakuokite žiemos drabužius

Pirmasis žingsnis ruošiant spintą pavasario ir vasaros sezonams – supakuoti žieminius drabužius. Tai apima sunkius paltus, šalikus ir megztinius. Laikykite juos sausoje, vėsioje vietoje iki kitos žiemos. Taip atlaisvinsite vietą spintoje ir lengviau rasite šiltesniam orui tinkančius drabužius.

Apžvelkite savo drabužius

Prieš pradėdamos pirkti naujus drabužius, apžvelkite, ką jau turite savo spintoje. Pasimatuokite pavasario ir vasaros drabužius, kad pamatytumėte, kas dar tinka, o ką reikia pakeisti. Dovanokite arba parduokite daiktus, kurie nebetinka arba kurių nebedėvite.

Pasirinkite spalvų paletę

Pasirinkite pavasario ir vasaros garderobo spalvų paletę. Šiltuoju metų laiku populiaru rinktis ryškias ir pastelines spalvas. Apsvarstykite galimybę pasirinkti kelias pagrindines spalvas, pagal kurias kursite savo garderobą. Taip bus lengviau derinti drabužius ir kurti skirtingus įvaizdžius.

Investuokite į universalius drabužius

Ieškodamos naujų drabužių, ieškokite universalių drabužių, kuriuos galima dėvėti įvairiomis progomis. Pavyzdžiui, vasarinę suknelę galima pasipuošti aukštakulniais ir ryškiais papuošalais. Balti marškiniai su sagomis gali būti derinami su platesnėmis kelnėmis darbui arba šortais laisvalaikiui savaitgalį. Be to, neturėtų būti pamirštos ir palaidinės, kurios puikiai tinka atšilus orams (platų palaidinių asortimentą rasite https://sidonas.lt/13-palaidines).

Taupiai įtraukite tendencijas

Nors naujausias tendencijas smagu įtraukti į savo garderobą, svarbu tai daryti atsargiai. Tendencijos greitai atsiranda ir greitai išnyksta, todėl investavusios į per daug madingų drabužių, galite turėti pilną spintą drabužių, kurių nebedėvėsite. Išsirinkite vieną ar dvi mados tendencijas, kurios jums tikrai patinka, ir subtiliai įtraukite jas į savo garderobą.

Rinkitės kvėpuojančius audinius

Renkantis drabužius pavasario ir vasaros sezonui, ieškokite kvėpuojančių audinių, pavyzdžiui, medvilnės, lino ir dirbtinio pluošto. Iš šių audinių šiltuoju metų laiku išliksite vėsūs ir patogūs. Venkite tokių audinių kaip poliesteris ir nailonas, kurie gali sulaikyti šilumą ir priversti jus jaustis karštai ir nepatogiai.

Pridėkite aksesuarų

Aksesuarai – puikus būdas atnaujinti garderobą nepatiriant pernelyg didelių išlaidų. Paprasta apranga bus stilingesnė, jei prie jos pridėsite spalvingą vėrinį arba spalvingus auskarus. Spalvinga skarelė neutraliai aprangai gali suteikti spalvų. Ir nepamirškite batų! Investuokite į kelias poras patogių, universalių batų, kuriuos galima derinti su įvairia apranga.

Nepamirškite viršutinių drabužių

Nors dieną oras gali būti šiltas, naktį vis tiek gali būti vėsu. Nepamirškite savo garderobo papildyti lengvais viršutiniais drabužiais, pavyzdžiui, džinsine striuke ar lengvu megztiniu. Šiuos drabužius galima lengvai sluoksniuoti ant vasarinės suknelės ar marškinėlių, kad vėsesnėmis naktimis būtų šilta.

Nepamirškite savo gyvenimo būdo

Renkant garderobą pavasario ir vasaros sezonui, nepamirškite savo gyvenimo būdo. Jei dirbate profesionalioje aplinkoje, gali tekti investuoti į keletą puošnesnių darbo drabužių. Jei didžiąją laiko dalį praleidžiate lauke, gali tekti investuoti į patogius ir patvarius drabužius, kurie būtų atsparūs lauko darbams.

Pabaigai

Garderobo paruošimas pavasario ir vasaros sezonams neturi būti sunki užduotis. Susipakavusios žieminius drabužius, peržiūrėjusios jau turimus drabužius, pasirinkusios spalvų paletę, investavusios į universalias detales, taupiai įtraukusios tendencijas, pasirinkusios kvėpuojančius audinius, aksesuarais ir nepamiršusios viršutinių drabužių bei atsižvelgdamos į savo gyvenimo būdą, galite susikurti stilingą ir patogų garderobą, kuris padės lengvai išgyventi šiltesnius mėnesius.