Kaip įrengti jaukią ir nepriekaištingą svetainę?

Svetainė, tai be abejo pats svarbiausias kambarys, kuriame daugiausiai laiko praleidžiame mes ir mūsų svečiai. Joje leidžiame laisvalaikį ir siekiame sukurti maksimalų komfortą, dėl to svetainė turi būti puošni, jauki ir patogi, kad atskleistų visą namų įvaizdį ir groži. Tačiau kai visokiausių dekoracijų ir baldų pasirinkimas milžiniškas, o mes neturime jokios patirties, ką turime žinoti, kad priimti teisingus sprendimus ir įrengti tobulą svetainę?

Pats pirmas žingsnis, kurį turite atlikti, tai gerai žinoti norimų baldų ir kambario išmatavimus. Išmatavę kambarį žinosite, kokio dydžio baldus reikės pirkti ir svetainės struktūra bus puiki.

Rinkitės tokius baldus, į kuriuos tilps visi jūsų norimi daiktai. Kiekvieno poreikiai yra kitokie, todėl ši pasirinkimo dalis yra labai svarbi. Jums tereikia klausytis savęs ir stengtis išsirinkti tokius baldus, kurie atitiks jūsų poreikius. Ankščiau labai populiarios buvo spintos, kurios užimdavo visą sienos ilgį. Prieš keletą dešimtmečių į tokias spintas tebuvo sumetamas nereikalingias šlamštas. Tokia spinta yra labai per didelė ir tikrai neturėtų būti svetainėje, tačiau kambarys taip pat negali būti tuščias. Televizoriaus staliukas, keletą spintelių ir kelios pakabinamos indaujos – tai pats optimaliausias ir populiariausias pasirinkimas. Jeigu niekkam negalite nuspręsti, kokių baldų norite, šis variantas gali tikti jums. Tačiau jei ir šis pasirinkimas jums yra ne prie širdies, tiesiog pasistenkite rasti tokius baldus, kurie atspindės jūsų vizija ir tiks svetainei.

Kad svetainė atrodytų gražiai ir unikaliai, pasirinkite vieną kambario stilių ir laikykitės jo. Svetainė bus bjauri ir neskoninga, jeigu tiesiog sumalsite kelis, visiškai skirtingus stilius. Jei neturite jokios patirties įrenginėjant kambarius, pasikalbėkite su specialistų ir paklauskite jo patarimų. Su jo pagalba atrasite vieną, jums patinkantį bei funkcionalų kambario stilių, kuris bus puikus jūsų namams. Pasirūpinkite, kad svetainėje dominuotų ir derėtų tik kelios spalvos. Daug skirtingų, suplaktų atspalvių padarys svetainę bjaurią ir kambarys atrodys labai vaikiškai.

Jei norite papuošti savo svetainę, keli paveikslai, šeimos nuotraukos, pagalvėlės ar net žaislai suteiks kambariui trūkstamo žąvesio. Tačiau jei norite, kad dekoracijos derėtų su kambariu ir stipriai padidintų jo grožį, fotodrobės yra dažnas ir skoningas būdas papuošti savo svetainę. Fotodrobę kuri tiks jūsų svetainei rasti visai ne sunku, o kainos nėra didelės. Viskas labai paprasta – Jūsų norima nuotrauka ar paveikslas atspausdinamas ant drobės. Šios dekoracijos suteiks svetainei kibirkštėlę gyvybės, tačiau atidžiai žiūrėkite, kad jos teigiamai išryškintų kambario stilių, o ne jį gadintų.

Foto drobės internetu

Fotodrobė. Nuotrauka iš Canvasway puslapio.

Norint kokybiškų baldų visada tenka mokėti daug daugiau. Neskubėkite iš karto pirkti norimų baldų. Pasistenkite rasti tikrai kokybiškus baldus ir įsitikinkite, kad galite juos įpirkti. Jeigu manote, kad radote savo svajonių baldus, neprivalote juos visus pirkti iš karto. Jei į baldus dėsite įvairius daiktus, nepamirškite, jog didesnė talpa reiškia didesnę kainą. Siekdami geros kokybės baldų taip pat turėsite sumokėti kur kas daugiau. Jeigu neįperkate norimų baldų, pirkite juos internetu. Taip sutaupysite pinigų, o jei rasite gerus baldus, tai jie taip pat bus pavarūs. Kai pirksite baldus internetu, nepamirškite apie tai, ką minėjome: gerai apmąstykite savo poreikius ir nepamirškite apie kambario dydį. Žinodami tai sukursite tokią svetainę, kuria galėsite didžiuotis.