Kai kurie kreditai gali sugriauti jūsų gyvenimą

kreditaiKai kurie kreditai paprastiems asmenims gali sugriauti gyvenimus – didelės palūkanos gali kaip reikiant įklampinti į skolas, todėl besiskolinantiems siūloma atidžiau žiūrėti ką renkatės. Blogiausia tai, kad norintys pasiskolinti įprastai net neperžiūri kokią palūkanų normą taiko kreditoriai. Dabar greitųjų paskolų bendrovės siūlo ganėtinai dideles palūkanas, kurios ir sukelia nemažai nepatogumų grąžinant. Tos palūkanos būna vos ne per pus mažesnės nei pasiskolinta suma, o kartais įmokos būna tokios didelės, jog sumokama palūkanų suma pratęsimui tesiskiria vos keliais eurais nuo sumokamos paskolos sumos dalies. Štai kodėl visada reikia žiūrėti kokios palūkanos yra taikomos konkrečioms paskoloms.

Jeigu jūs norite pinigų pasiskolinti būtent internetu, tai pirmiausia siūlytume žiūrėti ne tik į eilinių kredito bendrovių pasiūlymus, bet taip pat turėtumėte žvilgtelėti ir į jungtinio finansavimo įmones. Ten palūkanos kartais būna net kelis kartus mažesnės nei populiariausios kreditų bendrovėse. Tiesa, ten skubėti skolintis taip pat nereikėtų, nes yra šiokių tokių niuansų, kurie gali jus kaip reikiant suklaidinti. Didžiausia bėda tame, kad tos jungtinio finansavimo įmonės pasiima ganėtini didelį mokestį už tarpininkavimą. Jūs negaunate tokios sumos kurios reikia, nes dalis yra atskaitoma už tarpininkavimą. Tokiu atveju jums reikia nustatyti didesnę sumą nei jums iš tiesų reikalinga ir tada žiūrėti ar tikrai gausite tokią sumą, kokios norite. Trumpai tariant, jums reikia pasirinkti kiek didesnę sumą pridedant ir tą tarpininkavimo mokestį. Koks to mokesčio dydis – matysite pateiktoje skaičiuoklėje.

Kaip bebūtų, visiems reikia žinoti, kad greitos paskolos internetu išduodamos su didžiausiomis palūkanomis. Nepaisant to, kad nuolat yra atnaujinami įstatymų pakeitimai, vis tiek šios įmonės siūlo didžiausią palūkanų normą. Tikėtina, kad ateityje šios bendrovės bus apribotos taip, jog jos nebeskolins tokiomis didelėmis palūkanomis – galimas atvejis, kad po kelių metų šių bendrovių siūlomos palūkanos bus tokio pat dydžio kaip bankų ar kredito unijų.

Jeigu svarstote ar verta rizikuoti ir skolintis iš šių bendrovių, siūlytume tiesiog pirmiau išbandyti bankų ar unijų paslaugas, o tik tada blogiausiu atveju kreipkitės į greitųjų kreditų bendroves.