Ką reiškia būti vyru?

Kaip dabar yra apibūdinamas vyriškumas? Tai buvo labai lengva padaryti prieš iki pat praeito amžiaus pabaigos. Vyras visuomet buvo stiprioji lytis, jis turėjo parūpinti pastogę, išmaitinti šeima ir apginti ją grėsmės atveju. Tačiau laikai keičiasi, vakarų pasaulyje iš vyrų jau nebėra reikalaujama jėgos ar žymiai didesnio uždarbio nei iš moterų. Taip pat iš jų nebereikalaujama mokėti taisyti visą technika ar sugebėti susivokti tiksliuosiuose moksluose. Visose šiose srityse taip pat puikiai gaudosi ir vyrai ir moterys. Taip pat vyrai supanašėjo su moterimis ir kitur, jei ankščiau, tik iš moters buvo reikalaujama, kad ji nuolatos atrodytų gražiai, tai dabar to reikalaujama ir iš vyrų, jei ankščiau tam tikri drabužiai buvo skirti tik moterims, tai dabar galima pamatyti tuos pačius drabužius kuriamus ir vyrams.

Vyriski kombinezonaiGeriausias pavyzdys yra vyriski kombinezonai, žinoma jūs iš karto pagalvojote apie tokius kombinezonus, kurie yra skirti automechanikams ir statybininkams, tačiau mes turėjome omenyje tuos kombinezonus, kuriuos dažniausiai dėvi moterys, kurie yra skirti patogiai leisti laiką namuose. Jie prasideda ties pėdomis ir baigiasi ties jūsų galva, taip pat jie dažnai yra naudojami ir miegui, t.y. kaip pižamų pakaitalas. Ilgą laiką šis produktas buvo skirtas tik vaikams ir moterims, o vienintelis kombinezonas, kurį galėjo apsivilkti vyras buvo jau mūsų minėtas automechaniko kostiumas, tačiau laikai pasikeitė, dabar ir vyrai turi teisę apsirengti tokiais drabužiais, su kuriais jie jaustųsi itin patogiai ir komfortabiliai.

Drabužiai tikrai nėra vienintelė sritis, kur vyrams reikia vytis moteris. Dar prieš kelis dešimtmečius vaikų auginimas buvo su retomis išimtimis vien tik moteriškas darbas, tačiau dabar vis daugiau ir daugiau vyrų ima tėvystės atostogas ir leidžia savo žmonoms tęsti karjerą, o patys rūpinasi vaikais ir tai nebeatrodo nei kiek keista. Vyrų pasaulis dvidešimt pirmame amžiuje itin pasikeitė ir šios transformacijos tikrai dar nėra užsibaigusios. Tai koks pasaulis bus po dešimties ar penkiasdešimties metų, tikrai neprimins šiandienos ir lyčių vaidmenys gali būti visiškai apsivertę.