Jei skutimosi peiliukus norite iškeisti į barzdaskutes

Jei iki šiol naudojotės tik skutimosi peiliukais, turbūt ne kartą esate svarstę ar vertėtų išbandyti barzdaskutes? Jei taip, tuomet turėtumėte žinoti keletą svarbių detalių.

Tinklelio tipo skustuvai prieš rotacinius skustuvus

Pirmasis tinklelio tipo skustuvas buvo užpatentuotas 1928 m. amerikiečių išradėjo. Kiek vėliau, 1937 m. tolimesnis šio skustuvo modelio kūrimas buvo perimtas „Remington“ kompanijos.

BarzdaskutesTarp tinklelio būna įmontuoti ypač greitai judantys skutimosi peiliukai. Nuo tinklelių skaičiaus priklauso ir skutimosi efektyvumas. Tačiau nereikėtų pamiršti, kad šio tipo skustuvai apima mažesnį odos plotą, todėl turėtumėte atminti, kad skutimasis truks šiek tiek ilgiau. Juos neretai pasirenka jaunimas arba tie vartotojai, kurių oda yra jautri.

Rotaciniai skustuvai neilgai trukus po tinklelio tipo skustuvų pasirodymo buvo pradėti kurti taip pat jau minėtos ir visame pasaulyje puikiai žinomos kompanijos „Remington“. Tai skustuvai, kurie labai gerai pritaikyti veido plaukų skutimui (jei norite skusti ir kaklo sritį – nepamirškite, kad tai bus ne taip paprasta). Skutimosi metu sukasi 2-3 galvutės. Jos šiek tiek pakelia plaukus, o tuomet juos nuskuta. Tačiau jei kalbėtume apie naujausius ir moderniausius vyriškus skustuvus, tuomet būtina paminėti, kad pastarieji geba prisitaikyti prie skutamo paviršiaus iškilumų, todėl savo darbą atlieka tobulai.

Ko reikėtų ieškoti

Kiekvienas barzdaskutės modelis pasižymi vis kitokiais privalumais, todėl turėtumėte atsižvelgti į savo poreikius ir pasirinkti tinkamiausią variantą.

Krovimosi greitis – kai kurie elektriniai skustuvai negali būti naudojami tuomet, kai juos krauname, todėl jei pasirenkate būtent tokį variantą, įsitikinkite, kad barzdaskutės krovimo laikas yra labai greitas.

Baterijos tarnavimo laikas – tai dar vienas labai svarbus aspektas, kurio neturėtumėte praleisti pro savo akis. Ieškokite tokios barzdaskutės, kurios baterija be papildomo elektros šaltinio gali veikti bent 30 minučių.

Preciziškas skutimas – jei norite turėti nepriekaištingai atrodančią barzdą ir ūsus, ieškokite tokios barzdaskutės, kurios rinkinyje yra pakankamai priemonių tam pasiekti. Be to atsižvelkite ir į skirtingų skutimosi padėčių pasirinkimą.

Valymo technologija – tinkamai prižiūrėti savo naudojamą barzdaskutę yra būtina, jei norite, kad ji tarnautų kokybiškai ir būtų ilgaamžė. Kai kurios barzdaskutės turi automatinę valymo funkciją, kuri įgyvendinama vos vieno mygtuko paspaudimu.