Ieškote kokybiško garso? Aktyvios kolonėlės – tai ko jums reikia!

Esate muzikos mėgėjas? Kaimynai pyksta, kad garsiai klausotės muzikos? Organizuojate draugų pobūvius, vakarėlius sodybose? Tuomet jums tikrai gali būti reikalingos aktyvios kolonėlės, kurios atkuria jūsų leidžiamą muziką iš telefono ar MP3 grotuvo. Muzikos garsumas priklauso nuo kolonėlių modelio, lygiai taip pat kaip ir jos kokybė.

Kaip išsirinkti kokybiškas ir jūsų lūkesčius patenkinančias aktyvias kolonėles? Renkantis tokį daiktą kaip aktyvios koloneles savo reikmėms būtinai reikia atkreipti dėmesį į jų galią, maksimalų garsinį slėgį, kuris matuojamas decibelais. Taip pat derėtų atkreipti dėmesį kokius muzikos formatus kolonėlė atkuria ir kokiu būdu MP3 grotuvą ar telefoną galite prijungti prie kolonėlės, ar tai būtų AUX jungtis, ar USB, ar bluetooth ar tiesiog micro sd kortelės lizdas.

Scenos Guru – profesionali garso ir šviesos technika

Renkantis kolonėles prieš jas perkant pasidomėkite apie gamintoją, pasiskaitykite atsiliepimus lyginamuosiuose tinklaraščiuose, kuriuose rašytojai vertina kolonėlių gamintojus, aprašo jų pliusus ir minusus. Tuomet išsirinkite gamintoją, kolonėlės modelį ir pradėkite lyginti kainas. Kadangi gaminiai yra tokie patys, tad logiška, kad ją reikėtų pirkti ten, kur ji siūloma pigiausiai arba pirkimo sąlygos geriausios, pavyzdžiui, jeigu norite įsigyti išsimokėtinai arba pageidaujate ilgesnės garantijos nei įprastai siūloma parduotuvėse. Išsirinkus kolonėlę įsigykite ją internetinėje parduotuvėje arba gyvai atvykę į parduotuvės, kuri pardavinėja aktyviasias kolonėles ofisą.

Aktyviosios kolonėlės būna lengvai transportuojamos, telpa į praktiškai bet kurį automobilį, o atvykus į vietą, kurioje jas naudosite tiesiog prijungiate į elektros rozetę ir prijungiate grotuvą, usb kištuką ar atminties kortelę, iš kurios bus grojama muzika. Kolonėlę padėkite ten, iš kur galite tikėtis geriausios garso sklaidos, taip visi renginio dalyviai bus patenkinti.

Taigi, aktyvios kolonėlės yra tikrai smagus ir reikalingas daiktas žmonėms, kurie negali gyventi be muzikos, myli ją ir mėgsta įvairius pasisėdėjimus su draugais gamtoje, sodyboje ar organizuoja buitinius vakarėlius. Renkantis kolonėles reikėtų atkreipti dėmesį į jų kokybę, maksimalų decibelų skaičių ir kitus dalykus, kuriuos minėjome anksčiau straipsnyje. Įsigiję nepamirškite išsaugoti pirkimo dokumentų, taip būsite užtikrinti, kad kolonėlei galios garantinis servisas ir galėsite nesirūpinti dėl jų taisymo ar grąžinimo.