Holdem manager padės tobulėti

holdem managerIeškote programos, kuri pokeryje padėtų tobulinti žaidimą? Holdem manager – geriausias pasirinkimas tiek profesionalių žaidėjų, tiek mėgėjų tarpe. Ši programinė įranga leidžia atlikti sudėtingus matematinius skaičiavimus, kurie leidžia suprasti įvairiausias tikimybes ir t.t. Ši programa yra nepamainoma pagalbininkė analizavimo metu, nes jums nereikia nieko daryti – jūsų žaidimo ėjimai yra automatiškai registruojami šios programos, o visi galutiniai rezultatai yra išvedami patrauklioje statistikoje, kurią galite matyti ir iš jos daryti išvadas apie savo žaidimą.

Būtina žinoti, kad vien programinės įrangos įsigijimu jūs savo žaidimo nepakeisite. Jūsų strategija turi būti keičiama remiantis šios programos rodmenimis, nes kaip gi kitaip žinosite kur tobulėti? Ji jums pateikia reikalingą informaciją, tačiau išvadas bei pakeitimus turite atlikti patys. Jokiu būdu nemanykite, kad tik naudojant šią programą patobulinsite savo pokerio įgūdžius, nes teks dirbti ir kitose srityse, kad pasiektumėte tobulumo lygį.

Kalbant apie tobulėjimą, jums be jokios abejonės teks išmokti tvardyti savo emocijas reikiamu metu. Turite nepalūžti, tuo labiau – nepratrūkti, jog po to netektų gailėtis kvailų ir neatsakingų sprendimų. Ties psichologija dirba visi – ir profesionalai, ir mėgėjai, tad negalvokite, kad jums pavyks to išvengti. Daug žaidėjų kartais nesusivaldo, todėl tai ir lemia, kad jie dažniausiai ir pralaimi didžiules sumas.

Pokerio žaidimo analizė yra būtina, taip pat nepamirškite ir minėtos programinės įrangos. Analizavimas yra vienas iš darbų, kurį teks atlikti nuolatos. Įprastai, žaidėjai analizuoja savo padalinimus, tačiau nebūna taip, kad jie nesidomi ir kitais pokerio žaidėjais. Minėtos programinės įrangos dėka, galėsite matyti kaip kiti žaidžia naudodami savas strategijas t.y. matysite jų tikimybes. Aišku, šia programine įranga reikia mokėti naudotis, bet tai nebus pagrindinė problema, nes informacijos internete rasite tikrai nemažai.

Internete siūlytume daug laiko skirti įvairiems straipsniams, kuriuos pateikia pokerio žaidėjai, jau turintys šiokią toki patirtį. Jie neretai apžvelgia savo klaidas ir rekomenduoja kitiems jų vengti. Taip ir yra mokomasi, nes visgi – juk geriau, kad klysta kažkas kitas, nes negalima mokytis ne iš savų, o iš kitų klaidų.