Greitos paskolos

greitos paskolosIeškote greitos paskolos? Galvojate, kad šiuo metu vis dar tebėra tie laikai kai pinigų gauti iš greitųjų kreditų bendrovių yra paprasta? Pasiskolinti paprasta yra tiems žmonėms, kurie pasižymi atsakingumu, o jeigu jūs toks nesate, tai apie kredito gavimą jums net nereikėtų galvoti. Ko gero svarstote kas pasikeitė per tą laiką, tad šiame straipsnyje ir apibendrinsime kaip šiuo metu yra suteikiami kreditai bei kitos paskolos.

Jeigu norite pasiskolinti pinigų, jums pirmiausia reikia pačiam įsitikinti ar būsite pajėgus ją gražinti. Šiuo metu paskolų išdavimo tvarka yra sugriežtėjusi ir pasikeitusi  ne į vartotojų naudą, bet būtent kreditorių. Dabar kiekvienas norintis pasiskolinti pinigų iš banko, greitųjų kreditų bendrovės ar kredito unijos, pirmiausia turi užtikrinti, kad jis turi ir turės pakankamai pajamų paskolos gražinimui. Tai galioja ir tais atvejais, jeigu ieškote trumpalaikio kredito arba jeigu norite pasiskolinti keleriems metams. Pirmiausias jūsų žingsnis turėtų būti savo situacijos apžvalga – jeigu matote, kad galbūt sunkiai pavyks gražinti skolą iš gaunamų pajamų, tai skolintis net nerekomenduotume bandyti, nes didelė tikimybė, kad kreditoriai jums tos paskolos net nesuteiks. Žinoma, anksčiau į tai buvo nelabai atsižvelgiama ir kredito teikėjai skolindavo kiekvienam pasitaikiusiam, tačiau dabar jiems taip elgtis draudžia įstatymai, o tiksliau – kliento mokumo vertinimo nuostatos.

Taip pat turėtumėte žinoti, kad greitos paskolos nebėra suteikiamos asmenims, kurie visiškai negauna jokių pajamų. Trumpai tariant, anksčiau bedarbiai galėdavo skolintis į valias ir pabrėžiame tai, kad bedarbiai tai – neturintys jokio oficialaus darbo bei negaunantys jokių pajamų. Šiuo metu, jeigu neturite jokio pajamų šaltinio, tai paskola jums negali būti suteikiama.

Kas liečia ankstesnius laikus, tai akivaizdžiai matome, kad yra aiškus progresas paskolos sumos bei termino atžvilgiu. Anksčiau galėdavote pasiskolinti vos iki 1000lt mėnesiui, tačiau dabar vis dažniau atsiranda tokių kredito teikėjų, kuriems nėra problema mokiam asmeniui paskolinti penkiaženklę sumą keleriems metams ir svarbiausia tai, kad nekalbame apie bankus – tai padaryti galite tam tikrose bendrovėse, kurios skolina internetu.

Palūkanų mažėjimas taip pat yra vienas geriausių pokyčių – jos yra apribotos, todėl kreditoriai nebegali reikalauti mokėti tokių palūkanų, kurios prasilenkia su elementaria logika. Tai žinoma į naudą išėjo būtent vartotojams, nes kaip matote, dabar paskolos yra kur kas pigesnės nei anksčiau.