Fasado apšiltinimas – laimingesnis gyvenimas

fasado apsiltinimasGyvenimas šiltesniuose namuose šiais laikais negali būti komfortą matuojantis rodiklis. Apskritai, visi žmonės nusipelnė gyventi kokybiškose sąlygose, tai faktas, kad namuose yra šilta – nėra kažkoks privalumas. Visi žmonės turi ir gali gyventi šiltuose, sausuose bei jaukiuose namuose. Fasadų šiltinimo medžiagos gali padėti greitai ir paprastai net ir labai senam namui suteikti naują gyvenimą.

Kodėl reikia apšildyti fasadą?

Turbūt apie fasado apšildymo privalumus teko girdėti ne vieną kartą. Senos statybos namai patys “reikalauja”, kad jiems būtų suteikiamos geresnės ir sandaresnės medžiagos.

  • Tinkamai sandarinus fasadą galima sutaupyti net iki 50-ies procentų šilumos. Tokiu atveju sumažės ir šildymo sąskaitos. Jokio skirtumo, ar gyvenate nuosavuose namuose, ar daugiabutyje – energija liks namuose ir sumažins dažnai labai dideles sąskaitas. Renovuotų daugiabučių savininkai džiaugiasi, kad jų gyvenimo kokybė pagerėjo net kelis kartus. Taupus namas – geras gyvenimas.

  • Visi puikiai žinome, kad dėl prastos izoliacijos į namus ateina drėgmė, kuris gali būti kenksminga ne tik patiems namams, tačiau taip pat ir žmogaus sveikatai. Drėgmė skatina grybelio augimą ir tuo pačiu Jūsų gyvenimo sąlygų bloginimą. Jau ilgus metus Jus kankina rimtos ligos ir niekaip nerandate priežasčių kodėl taip yra, gali būti, kad Jūsų namuose yra per daug drėgmės.

  • Renovuojant namus tuo pačiu atkuriamas fasadas, tad net ir labai senas namas gali atrodyti labai gražiai ir puikiai. Fasadų šiltinimo medžiagos tolygiai padengia sienų paviršių, o vėliau minėtas paviršius padengiamas kokybiškais lauko dažais.

  • Fasado atgaivinimo darbai reikalingi ir tam, kad būtų galima išvengti įvairiausių kenkėjų, kurie gyvena Jūsų namų sienose. Vabaliukai ir mikroorganizmai, vėlgi, ne tik gadina Jūsų namų “sveikata”, tačiau tuo pačiu ir juose gyvenančių žmonių. Vienu metu galima apsaugoti ir namus, ir gyventojus.

Šie pliusai patys pagrindiniai, kodėl namo fasado atnaujinimas yra toks reikalingas. Pasikalbėjus su specialistais Jums bus atskleista dar daugiau privalumų, kurie dažniausiai ir paskatina pasinaudoti galimybėmis.

Fasado apšiltinimo galimybės

Fasadų šiltinimo medžiagos yra labai įvairios ir priklausomai nuo kiekvieno žmogaus galimybių bei poreikių specialistai gali pasiūlyti atitinkamus variantus. Sunku pasakyti, kuris yra geriausias, kadangi kiekvienas savotiškai naudingas ir reikalingas. Bet kuriuo atveju jau geriau bet koks apšiltinimas nei jokio.

Dažniausiai pasirenkama vata, medžio plaušas arba plokštės. Žinoma, siekiant didžiausios izoliacijos geriausia yra pasirinkti visus tris būdus. Tokiu atveju medžio plaušas arba vata bus įdedami į pačius mažiausius plyšelius, o tuo tarpu vėliau viskas užkalama sandariomis plokštėmis, kurios atlieka ne tik estetinę, tačiau taip pat ir izoliacinę funkciją. Puiku tai, kad plokštės izoliuoja ne tik nuo lauko šalčio, tačiau ir garsų. Taigi, tai puikus būdas kiek sumažinti į namus patenkantį triukšmą tiems asmenims, kurie gyvena labai judriose vietose.

Taupus namas leidžia pinigus investuotu į malonumus, o ne pagrindinius bazinius veiksnius. Gyvenkite šiltai, sausai, jaukiai ir laimingai neįdėdami pastangų. Vieną kartą susitvarkykite namus ir likusį gyvenimą nugyvenkite be jokių rūpesčių.