Elektroninės cigaretės: kodėl kai kurios sugenda greičiau?

elektronines cigaretesNorite išbandyti elektronines cigaretes, bet esate prisiklausę kalbų, kad jos yra tik laikino naudojimo? Taip, kai kurių prekės ženklų gaminiai nebūna ilgaamžiai, todėl visais atvejais yra rekomenduojama pirkti tik tai kas kokybiška, o ne tai kas kainuoja mažiausiai. Su el. cigaretėmis yra lygiai ta pati situacija – norite jas naudotis ilgą laiką? – pirkite tik kokybiškus gaminius ir juos naudokite taip kaip yra nurodoma instrukcijoje. Kai kurių šių cigarečių gedimai tikrai pasitaiko itin dažnai, tačiau parduotuvė „Cigman“ pabrėžia, kad gedimai dažniausiai yra pasitaikantys būtent dėl netinkamo jų naudojimo. Ką gi turėtumėte žinoti apie šias cigaretes ir jų naudojimo ypatumus?

Kaip ir kiekvienas įkraunamas elektronikos prietaisas, taip ir elektroninė cigaretė turi būti kraunama tik atėjus laikui. Kai kurie vartotojai skundžiasi, kad po trumpo laiko šių cigarečių nebepavyksta įkrauti, o taip yra dėl elementarios priežasties. Kiekvienas įsigijęs šį produktą turi žinoti, kad jame yra specialus indikatorius, kuris signalizuoja kada cigaretė turėtų būti įkraunama. Kai kurie žmonės, norėdami iš anksto įkrauti šią cigaretę, ją į maitinimo lizdą įkiša netinkamu metu ir taip kenkia baterijai. Visada būtina įkrauti tik tada kai baterija yra visiškai išsekusi, nes kitu atveju, jūs palaipsniui gadinate ją įkraudami per anksti. Indikatoriai tam ir yra įmontuoti, kad perspėtų jus apie atėjusį krovimo laiką – negalima elektroninių cigarečių krauti kada tik panorėjus.

Pasitaiko ir kiek kvailesnių situacijų, dėl kurių taip pat reikėtų susimąstyti patiems vartotojams. Kai kurie žmonės, norėdami išbandyti šias cigaretes, tiesiog ima ir nusiperka vienkartinę, kuri atstoja vieną pakelį tikrų cigarečių. Keista, bet pasitaiko tokių situacijų, kad po tam tikros ribos yra skundžiamasi, kad ta cigaretė nebeveikia. Taip ir turi būti, nes tai vienkartinė elektroninė cigaretė, kuri turi atitinkamą įtraukimų skaičių, o po jų ji nebeveikia. Jos ir kainuoja daug pigiau, todėl jų negalima lyginti su kokybiškomis elektroninėmis cigaretėmis, kurios kainuoja apie šimtą eurų. Įsigiję vienkartinę vos už 10 eurų, nesitikėkite, kad ja naudositės neribotą laiką, nes ji nėra daugkartinio naudojimo.