Ekspertų komentarai: A klasės namas: pliusai ir minusai

a klases namasPastaraisiais metais itin paplito poreikis įsigyti karkasinius namuS, kurie dažniausiai būna ir ekologiški, ir ekonomiški. Vis daugiau žmonių kalba apie tai, kad kiekvieno iš mūsų pareiga yra statyti tokius namus, kurie nekenktų aplinkai. A klasės namas yra būtent toks. Juolab, jis kur kas ekonomiškas, tad jeigu Jums svarbus Jūsų piniginės turinys – turėtumėte įvertinti galimybes ir pasirinkti apgalvotai bei teisingai.

A klasės namas pasirenkamas dėl daugelio privalumų, kuriuos paminėsime žemiau. Svarbiausia statybos darbus palikti specialistams, kurie žinios garantuoja tinkamai atliktus darbus ir tuo pačiu namo funkcionalumą.

Ką reikia įvertinti planuojant aukšto energetinio efektyvumo namus:

A klasės namas statomas kartu su profesionalais nesukels Jums jokių problemų, kadangi specialistai puikiai žino, kaip reikia atlikti tam tikrus darbus, kad rezultatas pranoktų lūkesčius. Tuo pačiu tam tikrus kriterijus atskleisime ir mes. Juk svarbiausia, kad darbai būtų atliekami kokybiškai.

 • Labai svarbu didinti izoliacinį apsaugos nuo lauko šalčio sluoksnį. Šiuo metu galima pasirinkti iš labai daug įvairiausių ekologiškų apšiltinimo sistemų. Dažnai priklausomai nuo pačio namo verta pasitrinti atitinkamas.

 • Taip pat ekologiškiems namams rekomenduojamos rekuperacinės patalpų vėdinimo sistemos, kurios garantuoja kur kas geresnį mikroklimatą ir tuo pačiu patrauklesnias gyvenamąsias sąlygas. Geras rekuperatorius gali sumažinti ir išlaidas už šildymą. Juolab, iš namų dings drėgmė bei nemalonus kvapas.

 • Žinoma, tuo pačiu reikia užsitikrinti, kad namai yra labai sandarūs ir kad visi durų bei langų plyšiai yra kokybiški bei tinkamai sumontuoti.

 • Taip pat a klasės namas dažniausiai sukurtas taip, kad jame būtų galima naudoti atsinaujinančius energetikos šaltinius. Pavyzdžiui, saulės energijos, vėjo energiją ir kitas, kurios saugo ir gamtą, ir Jūsų piniginę. Viena investicija užtikrina kur kas pigesnį gyvenimą.

 • Taip pat naudokite kokybiškas išorines apsaugos priemones nuo tiesioginių saulės spindulių: žaliuzės, užuolaidos ir panašiai. Taip išlaikomas komfortas namuose, kadangi dėl didelio karščio būvimas patalpoje gali būti labai komplikuotas.

 • Galiausiai, net ir pastato statymas konkrečioje sklypo vietoje gali nulemti ekonomiškumą. Juk reikia, kad langai būtų į tinkamą pusę, ir kad žemė būtų kokybiška.

A klasės namai, kurie labai dažnai palyginami ir vadinami karkasiniais namais – paskutiniu metu yra itin dažnas ir mėgstamas daugelio žmonių pasirinkimas. Lietuviai drąsiai renkasi medinius, ekologiškus namus, kurie ne tik suteikia komfortabilias gyvenimo sąlygas, tačiau tuo pačiu užtikrina pigų pragyvenimą ir tuo pačiu gamtą saugančius veiksnius.

Pliusai, kurie paskatins ir Jus rinktis šį variantą

 • TVIRTUMAS.

 • ŠILTUMAS.

 • GREITIS.

 • LENGVAS TRANSPORTAVIMAS IR TRANSFORMAVIMAS.

 • JAUKUMAS.

 • ILGAAMŽIŠKUMAS.

A klasės namas neturi jokių minusų. Na, galbūt nebent tik tai, kad pačio namo pastatymas dažniausiai kainuoja kiek brangiau nei kad neekologiško. Tačiau reikia įvertinti ir tai, kad vėliau ekologiškas namas Jums leis sutaupyti labai daug pinigų, kadangi jo išlaikymas bus labai pigus. Ypač tokiu atveju, jeigu apgalvosite kuo daugiau atsinaujinančios energetikos būtų, kurie nekainuos Jums nei cento.

Gyvenkite tobuluose namuose. O kas Jums yra tobulas namas?