Durex – geriausi egzistuojantys prezervatyvai

durex prezervatyvaiRinkoje galime atrasti labai daug skirtingų sargių pasiūlos, tad nuspręsti, kuris variantas yra geriausias – gana sunku. Turbūt vertingiausia yra pasitikėti žmonių pasirinkimais, kurie jau ilgą laiką yra pristatomi kaip patys populiariausi. Durex prezervatyvai – būtent tokie.

Durex – sėkmingai funkcionuojanti kompanija, kuri turi didelį nuosavų klientų ratą, kurie metai iš metų naudojasi gaminiais ir tiki, kad tai pats geriausias egzistuojantis pasirinkimas. Durex prezervatyvai dažnai linksniuojam dėl ypač geros kokybės, mažos kainos, papildomo malonumo funkcijos ir taip toliau. Įvertinus suteikiamas galimybes rekomenduojame jomis džiaugtis.

Durex prezervatyvai yra skiriami pagal rūšis. Kadangi egzistuojanti pasiūla yra plati – susidėliokite kriterijus ir pasirinkite tai, kas labiausiai tenkina Jūsų poreikius.

Prezervatyvai moterims. Tai ne toks populiarus, tačiau egzistuojantis pasirinkimas dailiosios lyties atstovėms. Tokie prezervatyvai yra vienkartiniai ir kartą pasinaudojus – būtina keisti. Nors pastarieji perkami, tačiau ne taip dažnai, kaip prezervatyvai vyrams.

Prezervatyvai su malonumo funkcija. Egzistuoja ir kiek kitokie prezervatyvai. Pastarieji suteikia ne tik apsaugos, tačiau tuo pačiu ir papildomo malonumo funkciją. Žinoma, ją junta moteris. Jeigu vyras nori nustebinti savo damą, tokiu atveju galėtų išbandyti Durex siūlomą pasiūlą.

Be latekso. Siūlomi prezervatyvai ir be latekso. Pastarieji yra skirti tiems asmenims, kurie yra alergiški šiai medžiagai. Taigi, puiki alternatyva. Būtent tik Durex prezervatyvai teikia tokią galimybę.

Šviečiantys tamsoje. Durex prezervatyvai yra labai skirtingi ir kiekvienas žmogus gali atrasti tokius, kurie jam atrodo patys geriausi. Šio tipo šviečiantys prezervatyvai pasirenkami asmenų, kuriems patinka kiek neįprastas seksas. Svarbiausia, kad jie nėra žalingi žmogui. O jeigu norite, kad seksas tamsoje būtų kiek smagesnis – pasirinkite šią galimybę.

Įvairių spalvų ir skonių. Taip taip. Šiuo metu kompanija siūlo net skirtingų skonių prezervatyvus. Tai puikus variantas tokiu atveju, jeigu labai dažnai užsiimate oraliniu seksu.

Durex prezervatyvai teikia labai daug įvairių pasirinkimų už pačią mažiausią kainą. Svarbiausia, jog pasiūla yra tokia plati, kad kiekvienas žmogus nesunkiai atras tai, ko jis labiausiai nori ir ko ieško. Kadangi galimybės neribotos – įvertinkite jas.