Dantų implantai

dantu implantaiNorint išsaugoti gražią šypseną, neretai tenka paaukoti ir nemažai pinigų. Kiekvienas žmogus susiduria su skirtingomis dantų bei burnos ertmės problemomis, todėl ir gydymas kaskart būna vis kitoks. Dantų implantai yra vienas dažniausių pasirinkimų tarp tų, kurie netenka dantų. Tai reiškia, kad iškritus ar kažkaip sužalojus dantį, jį galima pakeisti nauju. Implantavimo procedūros, aišku, nėra pigios, bet tai ko gero vienintelis būdas išsaugoti gražią šypseną. Dabar didžioji dalis privačių klinikų siūlo šią paslaugą, todėl jeigu norėtumėte ja pasinaudoti, pirmiau turėtumėte pasidomėti kaip viskas yra atliekama, nes toli gražu tikrai nebus taip, kad ateisite pas odontologą ir jis jums įstatys naują dantį.

Implantai yra dedami tik tokiu atveju, jeigu burnos ertmėje nėra kitų pašalinių niuansų. Tai reiškia, kad gydytojas pirmiau privalės apžiūrėti visą jūsų burnos ertmę, turės patikrinti jūsų kitus dantis, juos sutaisyti jeigu bus gedimų, ir tik tada imtis implantavimo darbų. Tokia procedūra gali užtrukti net ir kelias dienas ar mėnesius. Na ne pati implantavimo procedūra, o būtent pasiruošimas jai. Juk kai einate tikrintis dantis profilaktiškai, tai dantų gedimus gydytojas sutvarko iš kelių kartų ar ne? Taip bus ir prieš implantavimą.

Dantų implantai tikrai skiriasi nuo protezų, o pagrindinis skirtumas yra būtent fiksavimas. Tai reiškia, kad protezus jus galite užsifiksuoti ir kada norite – išsiimti, o danties implantas visada bus vietoje, jo išimti nebus galima. Tai tiesiog bus naujas jūsų dantis, kuris ir liks visam laikui. Dantų implantų sudėtis yra gana paprasta – sraigtas bei karūnėlė. Sraigtas dažniausiai yra gaminamas iš titano, nes jis labiau dera su žandikaulio kaulu. Karūnėlių taip pat būna įvairiausių.

Dantų imlantų kainos nėra vienodos, o jos skiriasi dėl daugelio priežasčių. Pirmiausia, kainą nustato pati klinika. Vienoje kaina gali būti didesnė, o kitoje klinikoje – mažesnė. Taip pat svarbu pabrėžti ir tai, kad kainos priklauso ir nuo paties implanto – jų yra įvairiausių, tad net ir gamintojas gali turėti didžiulę įtaką. Tiesiog pasidomėkite šia procedūra – galbūt ji jums bus aktuali.