Dantų implantai Panevėžyje

Galvojate pasinaudoti dantų implantavimo procedūra Panevėžyje? Pirmiausia, jums reikia gerai pasidomėti kada ir kaip yra atliekama ši procedūra. Svarbu tai, kad nemažai žmonių yra susiklaidinę – implantavimas tikrai nėra tas pats kas protezavimas, nes vien faktas, kad implantavimo procedūra yra brangesnė, jau turėtų atkreipti kiekvieno dėmesį. Jeigu domitės šia procedūra, tai siūlytume gerai apžvelgti žemiau pateikiamą informaciją, nes joje aprašome kokiomis aplinkybėmis ši procedūra yra pasirenkama ir apskritai – kuo ji skiriasi nuo kitų dantų atstatymo procedūrų.

Svarbiausia tai, kad Dantu implantai Panevezyje gali būti įstatomi privačiose klinikose. Kodėl kalbame apie privačias? Nes viešosios įstaigos t.y. poliklinikos dažniausiai tokių procedūrų neatlieka, nes neturi tinkamos įrangos bei kvalifikuotų specialistų. Privačios klinikos implantavimo procedūrą atlieka itin kruopščiai todėl turite žinoti svarbiausią faktą – jeigu domina dantų implantavimas, tai turite rinktis tik privačią kliniką, nes tik ten dirba kvalifikuoti odontologijos specialistai, kurie geba dirbti su specialia įranga bei turi pakankamos patirties, kad padėtų jums net jeigu jūsų situacija yra itin kebli.

Taip pat reikėtų žinoti, kad implantavimas nuo protezavimo skiriasi tuo, kad protezavimo metu jums tiesiog yra įmontuojami fiksuoti arba išimami protezai, kurie gali būti pagaminti iš įvairių medžiagų. Implantavimas skiriasi tuo, kad jums bet kokiu atveju yra sukuriamas naujas ir pabrėžtina – dirbtinis dantis. Trumpai tariant, odontologijos specialistas įdeda danties implantą – naują ir spindinį, todėl čia svarbiausias aspektas yra tas, kad trūkstamų dantų skaičius nedaro jokios įtakos būtent šiai procedūrai, nes pavyzdžiui, protezavimas yra įmanomas tik jeigu pacientas turi riekiamą dantų skaičių, ant kurių būtų galima fiksuoti protezus. Implantai yra įstatomi po vieną t.y. yra sukuriama po vieną dantį kas kart ir čia svarbiausia žinoti, kad vieno implanto kaina gali kainuoti brangiai, tačiau aišku, kaip ir visur yra ir kitokių – pigesnių alternatyvų, apie kurias jums detaliau papasakos pasirinktos klinikos odontologijos specialistas.

Svarbu ir tai, kad dantų implantavimo procedūros dažniausiai neužtrunka ilgai – jeigu prieš tai pacientas neturi jokių problemų, tai tokia procedūra yra atliekama nedelsiant. Žinoma, prieš kiekvieną implantavimo procedūrą reikia ir tinkamai pasiruošti – odontologas atliks reguliarią burnos ertmės analizę bei apžiūrės jūsų dantų būklę, nes pirmiausia reikia sutvarkyti sugedusius dantis, kad implantavimo metu neatsirastų nepageidaujamų infekcijų.

Šaltinis: www.adj.lt