Chronos.lt – norintiems išsirinkti gerą laikrodį

kokybiškas laikrodisNoras išsirinkti gerą laikrodį skatina užsukti į Chronos.lt. Kodėl? Pirmiausia todėl, kad pirkti internetu yra patogu, o konkrečiai šioje parduotuvėje – itin daug įvairių gamintojų laikrodžių.

Kas yra laikrodis? Mąstant paviršutiniškai, atsakymas į šį klausimą labai paprastas: laiką rodantis prietaisas. Tačiau tai anaiptol nėra viskas, ką galima pasakyti. O pasižvalgius po Chronos.lt asortimentą įžvalgų dar daugiau. Net žodis „aksesuaras“ neatrodo visiškai tinkamas ir šimtu procentų atspindintis kai kuriuos gaminius. Veikiau tiktų sieti su meno kūriniais.

Tai laikrodis, aksesuaras ar meno kūrinys?

Kokia tiesa? Kas gi per daiktas yra laikrodis? Atskleisime, kad apibūdinimas ir vertinimas priklauso nuo žmogaus. Vieni ieško prietaiso, kuris rodytų laiką. Kiti nori aksesuaro, derančio prie mėgstamos aprangos. Kai kurie žvalgosi statuso simbolio. O štai kolekcininkai laikrodžius gal vadinti trofėjais.

Daiktas vienas, o įvardijimų nemažai (panašiai kaip ir kalbant apie automobilius vartojami žodžiai „transporto priemonė“, „pomėgis“ ir t. t.).

Nebus klaidos, jei pasakysime, kad apibūdinimą lemia kaina. Porą dešimčių eurų kainuojantis laikrodis, net jei ir dailus bei patvarus, vargu ar bus siejamas su meno kūriniais. O kai sumokama pora dešimčių tūkstančių, žodžiai „priemonė laikui rodyti“ pasidaro per prasti.

O nesigilinant ir nesvarstant, laikrodis niekaip kitaip ir neturi būti vadinamas. Tačiau, atradus patinkantį, nuomonė pasikeičia: įprasto pavadinimo tampa per mažai.

Pasirinkimui turi įtakos daug veiksnių

Kai ateina laikas atsinaujinti ir vykstate į parduotuvę, tikriausiai nežinote, kokio gamintojo ir modelio laikrodis pasirodys priimtiniausias. Bet veikiausiai esate nusistatę tam tikras gaires ar turite orientyrą remdamiesi dabar naudojamu laikrodžiu. Pavyzdžiui, jūsiškis japoniškas ir jaučiate palankumą šios šalies produktams. Arba segite masyvų laikrodį ir dabar norėtumėte kompaktiškesnio. Žodžiu, kad ir kaip būtų sunku rasti puikiausią, vienokie ar kitokie niuansai veikia kaip palankus vėjas ir nepalieka nežinioje.

Neabejotinai svarbus veiksnys – kaina. Dizainas, papildomos funkcijos – tai aktualu, į tai kreipiamas dėmesys. Ir štai ateina eilė kainai. Ar ji apriboja norus? Tai slidus klausimas ir tuoj paaiškinsime, kodėl: 1) šioje srityje kaina tik kartais atlieka lemiamą vaidmenį; 2) apsibrėžus, kiek pinigų bus skiriama, daugmaž žinoma, ko tikėtis – už šimtą eurų neprašoma šimto papildomų funkcijų.

Dar įdomu – racionalūs ir neracionalūs argumentai. Kad ir kaip pragmatiškai bandote sudėlioti pliusus ir minusus, lemiamą tašką ant „i“ padės… nebūtinai racionalus argumentas. Tarsi sprendžiant matematinį uždavinį atsakymas būtų randamas meno kūrinyje. Ir tai ne visada blogai (kaip sakoma, šeštas jausmas).

Ieškantiems naudos

Pora kitų pastraipų patiks mąstantiems apie laikrodį kaip apie naudą generuojantį daiktą. Taigi, jūsų dėmesiui: laikrodžiai rodo laiką, todėl planavimas žymiai paprastesnis; reprezentuoja; puošia ir dera prie įvairios aprangos; suteikia pasitikėjimo; yra tarsi laimėjimo simbolis. Beje, reikia paminėti, kad yra nemažai riešo aksesuarų, kurie net ir po ilgų metų džiugina funkcionalumu bei tikslumu. Naujas elementas – ir vėl „į trasą“.

Platus asortimentas

Norintiems išsirinkti gerą laikrodį (nepriklausomai nuo to, ar šia sritimi domitės, ar tiesiog ieškote ko nors dailaus) verta surinkti naršyklėje Chronos.lt ir apsižvalgyti po platų asortimentą.